پایگاه اطلاع رسانی جهادگران

تعداد خبر های امروز: 0
۱۴۰۱/۰۴/۱۳ الإثنين ۴ ذو الحجة ۱۴۴۳ July 04,2022
نقش گروه های جهادی در رزمایش جهش تولید

طی سالهای اخیر گروه های جهادی و مردمی با حضور گسترده در مسائل و بحران های ملی مانند زلزله، سیل، مقابله با بیماری کرونا و همین طور رزمایش کمک مومنانه توانستند نقش جدی و پررنگی در مهار کردن و حل این موضوعات ایفا کنند.

با توجه به شعار امسال و حضور گروه های جهادی در نقاط روستایی و اشنایی بیشتر این گروه ها با مسائل و موانع پیش روی تولید حضور پررنگ تر این گروه ها در عرصه اقتصادی لازم و ضروری به نظر می رسد. پایگاه اطلاع رسانی جهادگران به منظور همراهی با گروه های جهادی برای بهبود عملکرد خود در رزمایش جهش تولید صفحه ویژه ای را در سایت جهادگران ایجاد کرده است. این صفحه به روز رسانی می شود.

گروه های جهادی و افراد صاحب نظر و دغدغه مند می‌توانند ایده های خود را در رابطه با نقش آفرینی گروه های جهادی و مردم در عرصه اقتصادی با موضوعات ، هویت بخشی به محصولات روستایی، بازار رسانی محصولات روستایی، پیشرفت و توسعه منطقه ای، مطالبه گری موانع تولید، ترویج تسهیل گری فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی، اموزش و توانمند سازی تخصصی و عمومی، بهبود و توسعه زیرساخت‌های لازم برای اشتغال در صفحه زیر ثبت نمایند تا به عنوان بسته های ایده بخش منتشر شده و در اختیار علاقمندان قرار بگیرد.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, docx, png, pdf.