×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» کارگروه بین الملل

تاریخ انتشار : 2017/10/24 - 15:32

 کد خبر: 19018
 706 بازدید
 دیدگاه‌ها برای کارگروه بین الملل بسته هستند

کارگروه بین الملل

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، جوانان برای رفع محرومیت‌های باقی‌مانده از حاکمیت طاغوت به‌پاخاستند و امام خمینی فرمان تشکیل جهادسازندگی را صادر کردند. با گذشت زمان و تغییر عرصۀ جهاد، بار دیگر نسل سوم انقلاب به‌پاخواست و بسیج سازندگی به فرمان امام خامنه‌ای برای استفاده از نیروی جوانان تشکیل شد. خدمت‌رسانی همان انگیزه‌ای است که نه‌تنها جوان‌های تحصیل‌کردۀ ایرانی را راهی مناطق محروم کرده است بلکه جوان سوری و لبنانی و عراقی را نیز به میدان مبارزه با داعش و بیرون‌راندن دشمن از وطن می‌کشاند. جهاد هیچ‌گاه برای جوانان مسلمان، معطوف به برداشتن سلاح نیست، بلکه برای پاک‌کردن ردپای دشمن و زدودن غم از چهرۀ مردم باید با عزمی جهادی قدم در مسیر آبادانی شهرها و روستاها برداشت تا در هیچ نقطه‌ای از کشورهای اسلامی فقر و محرومیت وجود نداشته باشد. در همین خصوص اردوهای محرومیت‌زدایی، می‌تواند نمونه ای موفق برای ایجاد آبادانی و محو آثار جنگ در کشورهای جنگ‌زده باشد.

به این منظور کارگروه بین الملل پایگاه اطلاع رسانی جهادگران، در راستای انتقال تجربیات جهادگران ایران اسلامی به جهان اسلام و همچنین ارائۀ خدماتی در عرصه‌های پزشکی، عمرانی و زیرساختی، فرهنگی و اجتماعی و تحصیلی با مشارکت فعال جوانان و به‌خصوص دانشجویان کشورهای منطقه، زمینه‌ساز شکل‌گیری نهضت خدمت‌رسانی به سبک اردوهای جهادی می‌باشد.

جهادگران محترم می‌توانند جهت همکاری و انعکاس اخبار گروه خود، از طریق آقای علیخانیو شماره تماس 09133656341 با این بخش ارتباط برقرار نمایند.

 

دیدگاه بسته شده است.