×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» کارگروه عمرانی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۸

 کد خبر: 17137
 122 بازدید
 دیدگاه‌ها برای کارگروه عمرانی بسته هستند

کارگروه عمرانی

یکی از عرصه‏های فعالیتی در گروه‏های جهادی که بشدت مورد توجه قرار می‏گیرد و عمده انرژی، منابع و زمان گروه در این بخش صرف می‏شود، عرصه‏ی عمرانی می‏باشد. این عرصه به دلیل دربرگرفتن فعالیت‏های زیربنایی و تاثیر مستقیم در برطرف کردن مشکلات اصلی اغلب روستاها و مناطق محروم و همچنین ملموس و قابل مشاهده بودن خروجی، زمینه‌ساز انجام یک فعالیت جمعی و تشکیلاتی است.

کارگروه عمرانی در نظر دارد با جمع آوری تجربیات و با جلب مشارکت فعالین این عرصه ، اصول فعالیت در این عرصه را استخراج نموده و در اختیار گروه‏های جهادی قرار دهد. بصورت مختصر و اجمالی از جمله ماموریت‏های این کارگروه را در موارد زیر می‏توان خلاصه نمود.

  • گردآوری تجربیات گروه های جهادی در عرصه عمرانی
  • معرفی اصول فعالیت در عرصه عمرانی و بایدها ونبایدهای این عرصه
  • شناخت و معرفی روش‏ها و مصالح نوین در عرصه عمرانی
  • ارایه صفر تا صد اصول طراحی و ساخت برخی سازه‏های متداول در گروه‏های جهادی
  • معرفی برخی از فعالیت‏های مغفول مانده در این عرصه و نحوه ورود و کار در بخش‏ها

از جمله فعالیت های صورت گرفته در این عرصه تا کنون می توان به برگزاری دوره های اصول مدیریت و فعالیت عمرانی در استان های مختلف و آموزش تخصصی در این عرصه می توان اشاره کرد.

قطعا طی این مسیر نیازمند مساعدت و همکاری متخصصان و علاقمندان جهادگر خواهد بود، در همین خصوص علاقه مندان جهت همکاری و همچنین اخذ مشاوره های تخصصی می توانند از طریق آقای حسین بیک با شماره تماس ۰۹۱۲۶۷۹۱۷۵۹ با این کارگروه ارتباط برقرار نمایند.

دیدگاه بسته شده است.