×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

کارگروه بهداشت و درمان

با توجه به بازگشت تعداد زیادی از امدادگران و کادر پزشکی اعزامی و پیش رو داشتن فصل سرما و همچنین عدم دسترسی به مراکز پزشکی پایدار در منطقه، تصمیم به اعزام تیم های پزشکی شامل؛
٢ پزشک و ٢ پرستار خانم و آقا و ٢ ماما در شهرستان های سرپل ذهاب و ازگله را داریم.
نظر به شرایط منطقه، اولویت اعزام با افرادی ست که بصورت گروهی اقدام به ثبت نام می نمایند

  • با عنایت به درنظر گرفتن شرایط فوق لطفا فرم ذیل را با دقت تکمیل نمایید:

 

ثبت نام گروه های تخصصی پزشکی به مناطق زلزله زده کرمانشاه  یکی از عرصه های مهم و تاثیرگذار در زمینه خدمت‌رسانی در مناطق محروم که گروه‌های جهادی متعددی در این زمینه فعال اند و نتایج فرهنگی و اقتصادی نیز به دنبال دارد، عرصۀ بهداشت و درمان است. آشنایی با ابزار، فرآیند و نکات اجراییِ اثرگذار از جمله؛ نیازهای گروه‌های جهادی، جهت فعالیت موثر در حوزۀ بهداشت و درمان می‌باشد.

لذا کارگروه بهداشت و درمان تلاش نموده تا با جمع‌آوری تجربیات فعالین جهادی در این عرصه، محتواهای لازم را در اختیار گروه‏های جهادی قرار دهد. همچنین از برنامه‌های این کارگروه می‌توان به؛ تشکیل شبکۀ جهادگران پزشکی و مذاکره با سازمان‌های متولی جهت جذب نیروی متخصص و تجهیزات برای حمایت از گروه‌های فعال اشاره نمود.

قطعاً طی این مسیر نیازمند مساعدت و همکاری متخصصان و علاقه‌مندان جهادگر خواهد بود، در همین خصوص علاقه‌مندان می‌توانند جهت همکاری و دریافت مشاوره‌های تخصصی با فعالین کارگروه سلامت از طریق کاربر jahadi_med@ در تلگرام، ارتباط برقرار نمایند.