×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» جمعیت دانشجویی امام حسن ع

تاریخ انتشار : 2017/09/20 - 14:56

 کد خبر: 17126
 757 بازدید
 دیدگاه‌ها برای جمعیت دانشجویی امام حسن ع بسته هستند

جمعیت دانشجویی امام حسن ع

جمعیت دانشجویی امام حسن مجتبی علیه‌السلام، شبکه‌ای منسجم و پویا متشکل از گروه‌های جهادی و دانشجویی است که با هدف نقش‌آفرینی و فعالیت مستمر، اثرگذار و الهام‌بخش در حاشیۀ کلان شهرها و با موضوع رفع آسیب‌های اجتماعی و امدادرسانی به آسیب‌دیدگان بلایای طبیعی در سال 1395 بنیانگذاری شد.

این جمعیت در قالب  مجموعه‌ای غیرانتفاعی و مستقل در تلاش است تا از طریق شبکه‌سازی گروه‌های جهادی و دانشجویی و افراد متخصص، اجرای فعالیت‌های مستمر در زمینۀ رفع آسیب های اجتماعی حاشیۀ کلان شهرها و با جذب، سازماندهی و جهت‌دهی مشارکت‌های مردمی و خیرین، گامی بلند در راستای حمایت از اقشار آسیب‌دیده بردارد. بر این باوریم که با بهره‌گیری از فعالیت‌های انجام‌شده و با استفاده از ظرفیت‌های دانشجویی و مردمی و تعریف فعالیت‌های مشترک و هماهنگ، می‌توان اقدامات موثرتری در رفع آسیب‌های اجتماعی و حمایت از اقشار آسیب‌دیده انجام داد.

بی شک در این مسیر نیازمند مساعدت و همکاری متخصصان و علاقه‌مندان جهادگر خواهیم بود، در این خصوص علاقه‌مندان می‌توانند جهت ارتباط با مسئولین جمعیت و همکاری با ایشان و همچنین اطلاع از طرح‌ها و برنامه‌های این مجموعه از طریق کاربر JameiatAdmin@ در تلگرام و کانال تلگرامی https://t.me/j_imamhasan با این مجموعه ارتباط برقرار نمایند.

دیدگاه بسته شده است.