×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» جمعیت دانشجویی امام حسن ع

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۶

 کد خبر: 17126
 93 بازدید
 دیدگاه‌ها برای جمعیت دانشجویی امام حسن ع بسته هستند

جمعیت دانشجویی امام حسن ع

جمعیت دانشجویی امام حسن مجتبی علیه السلام، شبکه ای منسجم و پویا  از گروههای جهادی و دانشجویی است که با هدف نقش آفرینی و فعالیت مستمر، اثرگذار و الهام بخش در حاشیه کلان شهرها با موضوع رفع آسیبهای اجتماعی و امدادرسانی به آسیب دیدگان بلایای طبیعی در سال ۱۳۹۵ بنیانگذاری شده است.

این جمعیت به عنوان مجموعه‌ای غیر انتفاعی و مستقل در تلاش است از طریق شبکه‌سازی گروههای جهادی و دانشجویی و افراد متخصص جهت اجرای فعالیتهای مستمر در حاشیه کلان شهرها و حوزه رفع آسیبهای اجتماعی و با جذب، سازماندهی و جهت دهی مشارکتهای مردمی و خیرین گامی بلند در راستای حمایت از اقشار آسیب دیده و در معرض آسیب بردارد. بر این باوریم که با نگاه و بهره گیری از فعالیتهای انجام شده و با استفاده از ظرفیت های دانشجویی و مردمی و تعریف فعالیتهای مشترک و هماهنگ، می توان اقدامات موثری در رفع آسیب‌های اجتماعی و حمایت از اقشار آسیب دیده، انجام داد.

قطعا طی این مسیر نیازمند مساعدت و همکاری متخصصان و علاقمندان جهادگر خواهد بود، در همین خصوص علاقه مندان جهت ارتباط با مسئولین جمعیت و همکاری با ایشان و همچنین اطلاع از طرحها و برنامه های این مجموعه از طریق کاربر  @JameiatAdmin در تلگرام و کانال تلگرامی https://t.me/j_imamhasan با این مجموعه ارتباط برقرار نمایند.

دیدگاه بسته شده است.