×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» حمایت و پشتیبانی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۴

 کد خبر: 17124
 56 بازدید
 دیدگاه‌ها برای حمایت و پشتیبانی بسته هستند

حمایت و پشتیبانی

در کشور اسلامی ایران به لطف خدا دستگاه ها و مجموعه های مختلفی به عنوان ماموریت اصلی و یا بخشی از ماموریت های خود، به دنبال رفع مشکلات مناطق محروم و افراد کم برخوداراند. همچنین علاوه بر دستگاه های دولتی عموم مردم نیز در قالب مجموعه های مردم نهاد و خیریه ای در امر خدمت رسانی ورود کرده و عده ای نیز به دنبال بستر مناسب برای ادای دین خود چه در غالب حمایت های مالی و چه حمایت های تخصصی و متناسب با توانمند و علاقه مندی خود هستند.

بخش ارتباطات در معاونت جهاد سازندگی سعی دارد حلقه وصلی بین دستگاه های دولتی و گروه‌های جهادی بوده و حمایت ها و طرح های این نهادها را از طریق عقد تفاهم نامه به گروه های جهادی واگذار کرده و همچنین بستر مناسب جهت جذب ظرفیت‌های مردمی و غیر دولتی و مشارکت‌های مردمی را فراهم نماید.

جهادگران عزیز جهت ارائه درخواست حمایت و ثبت طرح های محرومیت زدایی پیشنهادی می‌توانند به این لینک مراجعه نمایند. این درخواست ها پس از بررسی کارشناسان با مجموعه‌های مختلف مطرح شده و درصورت جلب حمایت به گروه درخواست دهنده واگذار می‌گردد. جهادگران عزیز جهت ارتباط با مسئول بخش و ارائه پیشنهادات و نظرات می‌توانند از طریق آقای عبدلله زاده و شماره تماس ۰۲۱۸۸۸۴۶۰۸۵ با این بخش ارتباط برقرار نمایند.

دیدگاه بسته شده است.