×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» حمایت و پشتیبانی

تاریخ انتشار : 2017/09/20 - 14:54

 کد خبر: 17124
 597 بازدید
 دیدگاه‌ها برای حمایت و پشتیبانی بسته هستند

حمایت و پشتیبانی

به لطف خدا در کشور ما دستگاه‌ها و مجموعه‌های مختلفی وجود دارد که در نقش مأموریت اصلی و یا بخشی از مأموریت‌های خود، به دنبال رفع مشکلات مناطق محروم و افراد کم‌برخوردار هستند. همچنین علاوه‌بر دستگاه‌های دولتی، عموم مردم نیز در قالب خیریه و مجموعه‌های مردم‌نهاد، خدمت‌رسانی کرده و عده‌ای نیز متناسب با توان و علاقۀ خویش به دنبال بستر مناسب برای ادای دِین، چه در قالب حمایت‌های مالی و چه حمایت‌های تخصصی هستند.

بخش ارتباطات معاونت جهاد سازندگی، سعی دارد حلقۀ وصلی بین دستگاه‌های دولتی و گروه‌های جهادی بوده، حمایت‌ها و طرح‌های این نهادها را به گروه‌های جهادی واگذار کرده و همچنین بستر مناسب جهت جذب ظرفیت‌های مردمی و غیردولتی و مشارکت‌های مردمی را فراهم نماید.

جهادگران عزیز جهت ثبت درخواست حمایت و طرح‌های محرومیت‌زدایی پیشنهادی، می‌توانند به لینک http://jahadgaran.org/hemayat مراجعه نمایند. این درخواست‌ها پس از بررسی کارشناسان با مجموعه‌های مختلف مطرح شده و در صورت جلب حمایت به گروه درخواست‌دهنده واگذار می‌گردد. همچنین برای ارتباط با مسئول بخش و ارائۀ پیشنهادات و نظرات می‌توانند از طریق آقای محمدرضا کریمی و شماره تماس 09352129929 با این بخش ارتباط برقرار نمایند.

 

دیدگاه بسته شده است.