×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » خدمت‌رسانی علوم پزشکی خراسان شمالی در منطقه مرزی و محروم بخش قوشخانه شهرستان شیروان

تاریخ انتشار : 2019/06/09 - 17:58

 کد خبر: 31152
 16 بازدید

خدمت‌رسانی علوم پزشکی خراسان شمالی در منطقه مرزی و محروم بخش قوشخانه شهرستان شیروان

مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی بجنورد گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در منطقه مرزی و محروم بخش قوشخانه شهرستان شیروان خدمت‌رسانی می‌کند.

خدمت‌رسانی علوم پزشکی خراسان شمالی در منطقه مرزی و محروم بخش قوشخانه شهرستان شیروان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران، صادق شاکری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، گفت: گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی قصد دارند از ۲۰ مرداد به مدت ۱۰ روز در منطقه مرزی و محروم بخش قوشخانه شهرستان شیروان اردوی جهادی خود را برگزار کنند.

شاکری ادامه داد: بنا داریم خدماتی همچون پزشکی، دندانپزشکی، مامایی، پرستاری، فرهنگی، آموزشی و عمرانی را به مردم منطقه هدف ارائه دهیم تا اندکی از محرومیتشان بزداییم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد از دانشجویان رشته‌های مربوطه با خدمات ذکر شده خواست در این اردو ثبت نام کنند و خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ثبت نام در این اردو ۱۶ خرداد ماه است و دانشجویان دختر علاقه مند می‌توانند برای ثبت نام با شماره ۰۹۳۵۳۱۲۷۰۶۷ ارتباط برقرار کنند و شماره ۰۹۱۵۰۰۴۷۶۶۴ آماده پاسخگویی به پسران است.

وی در پایان گفت: گروه جهادی انصارالمهدی همواره سعی داشته تا برنامه‌های خدماتی و آموزشی مناسبی را برای مخاطبان خود ارائه دهد؛ زیرا معتقدیم ارائه خدمات متناسب با نیاز است که می‌تواند مشکلی را رفع کند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه