×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » فرماندار پلدختر با مطالبه گری جنبش دانشجویی برکنار شد

تاریخ انتشار : 2019/05/30 - 13:58

 کد خبر: 31088
 38 بازدید

پس از کش و قوس‌های فراوان؛

فرماندار پلدختر با مطالبه گری جنبش دانشجویی برکنار شد

فرماندار پلدختر که از روز‌های ابتدایی سیل مورد انتقاد جدی و مبتنی بر واقعیات و مصادیقِ متقنِ جنبش دانشجویی استان لرستان واقع شده بود، برکنار شد.

فرماندار پلدختر با مطالبه گری جنبش دانشجویی برکنار شد

 با پیگیری‌های جنبش دانشجویی استان لرستان پس از کش و قوس‌های فراوان، فرماندار پلدختر که از روز‌های ابتدایی سیل مورد انتقاد جدی و مبتنی بر واقعیات و مصادیقِ متقنِ این جنبش واقع شده بود، برکنار شد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جنبش دانشجویی در منطقِ متقنِ انقلاب اسلامی و بنابر فرموده رهبر حکیم امت، هماره آرمانخواهی و تلاش در جهت عملیاتی نمودن ایده آل‌های جامعه مطلوب و مورد نظر اسلام را در قالب واقع نگری و نگاهی با تِمِ رئال و توجه به واقعیات جامعه، دنبال خواهد نمود.
قرارگاه مطالبه گری دانشجویی احمدی روشن استان لرستان در پیروی از این منطق، همواره معتقد بوده مسئول تراز انقلاب اسلامی میز را سکوی پرتاب خودش برای نیل به اهداف مادی نمیداند بلکه آنرا سنگری برای خدمت به ملت و پاسداری از انقلابی اسلامی، که ماحصل ۱۴۰۰ سال خون دل خوردن شیعه است برمیشمرد.
در ایامی که این استان درگیر بلای طبیعی سیل شده است، بودند مسئولینی که فلسفه مسئولیت در این نظام الهی را درک ننموده و این کرسی را به مانند کالا، ابزاری برای معامله با سیاسیون می‌پنداشتند.
امروز مطلع شدیم فرماندار پلدختر که از روز‌های ابتدایی سیل مورد انتقاد جدی و مبتنی بر واقعیات و مصادیقِ متقنِ جنبش دانشجویی استان واقع شده بود بعد از کش و قوس فراوان و تیم بندی‌های مرسومِ سیاسی استان، از مسئولیتی که قبای آن به تنش نَزار بود برکنار شد.
قرارگاه مطالبه گری دانشجویی احمدی روشن استان لرستان این تغییر را به فال نیک گرفته و اعلان میدارد که موفقیت مسئولین را موفقیت نظام دانسته و در این مسیر قاطعانه و با صلابت حامی تمام کارگزاران خادم ملت خواهد بود و نیز به همان اندازه و با چشمانی هوشیار در مقام مطالبه‌ی خواست و درد مردم همچون گذشته لحظه‌ای پا پس نگذاشته و پایین کشیده شدن را سرنوشت محتوم تمام مدیرانی میداند که با بی دردی به فضای اجتماعی استان نگریسته و وکیل الدوله مآبانه، ملت را، ولی نعمت خود نمی‌داند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه