×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » گلستان| آغاز کلنگ‌زنی۲۰هزار واحد مسکونی خسارت‌دیده از سیل توسط سپاه پاسداران

تاریخ انتشار : 2019/05/23 - 21:09

 کد خبر: 31051
 16 بازدید

گلستان| آغاز کلنگ‌زنی۲۰هزار واحد مسکونی خسارت‌دیده از سیل توسط سپاه پاسداران

مراسم آغاز کلنگ‌زنی ۲۰هزار واحد مسکونی خسارت‌دیده از سیل در ۷ استان با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گرگان آغاز شد.

گلستان| آغاز کلنگ‌زنی۲۰هزار واحد مسکونی خسارت‌دیده از سیل توسط سپاه پاسداران

آیین متمرکز آغاز کلنگ‌زنی ساخت و بازسازی 20 هزار واحد مسکونی مناطق سیل‌زده گلستان در قالب طرح جهاد همبستگی صبح امروز با حضور سردار غیب‌پرور در سپاه نینوای گلستان برگزار شد.

این مراسم به‌صورت ویدئوکنفرانس در سراسر کشور و به‌مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر با اعلام سردار غیب‌پرور برگزار شد و قرار است در مرحله نخست 400 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی توسط سپاه در استان گلستان ساخته و نوسازی شود.

آمریکا قادر به جنگ نیست و این یک واقعیت است

سردار غلامحسین غیب‌پرور در گفت‌وگوی ویدئوکنفرانسی با فرماندهان سپاه‌های استانی اظهار کرد: شعار اصلی سازمان بسیج در این چند سال اخیر خدمت‌رسانی بوده که زمینه این خدمت به‌واسطه وقوع سیل فراهم شده است.

وی افزود: برخی از صحنه‌ها در این مدت همان سلحشوری، ایثار و فداکاری رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس را به‌یاد می‌آورد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: نوجوانانی هستند که در گروه‌های چندنفره در ماه مبارک رمضان و با زبان روزه در حال خدمت‌رسانی هستند که ارزش این مجاهدت را فقط خدا می‌داند.

وی با بیان اینکه “به‌برکت وجود مقام معظم رهبری همه ما ایستاده‌ایم”، اضافه کرد: در زمانی که ددمنشی دشمن به نقطه اوج رسیده، نیروهای انقلابی کار خود را به‌خوبی انجام می‌دهند و انگار که دشمنی در کار نیست و این یک معجزه است.

غیب‌پرور خاطرنشان کرد: آمریکا قادر به جنگ نیست و این فقط یک جمله در بعد روانی صرف نیست بلکه یک واقعیت است.

وی اضافه کرد: ایالات متحده یک پیریست که فقط هیمنه ظاهری از آن مانده که دچار پوکی استخوان شده و به‌لطف خدای بزرگ این استخوان‌ها هر لحظه در حال شکسته شدن است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین پس از این مراسم برای کلنگ‌زنی ساخت نخستین منزل مسکونی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وارد روستای تازه‌آباد آق‌قلا شد.


برچسب ها : , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه