×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » جهادگران به یاری روستائیان محروم دلگانی شتافتند

تاریخ انتشار : 2019/03/07 - 16:36

 کد خبر: 30343
 41 بازدید

جهادگران به یاری روستائیان محروم دلگانی شتافتند

گروه فرهنگی ــ رئیس مجمع گروه‌های جهادی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس رسالت اصلی گروه‌های جهادی که توجه ویژه به مناطق محروم و دورافتاده است، پس از شناسایی مناطق نیازمند، ۶۰ نفر از اعضای گروه جهادی مسجد علی‌ابن ابیطالب (ع) زاهدان عازم شهرستان دلگان شدند.

جهادگران به یاری روستائیان محروم دلگانی شتافتند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران، روح‌الله جغتایی، رئیس مجمع گروه‌های جهادی سیستان وبلوچستان‌ در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، گفت: بر اساس رسالت اصلی گروه‌های جهادی که توجه ویژه به مناطق محروم و دورافتاده است، پس از شناسایی مناطق نیازمند، ۶۰ نفر از اعضای گروه جهادی مسجد علی‌ابن ابیطالب(ع) زاهدان عازم شهرستان دلگان شدند.
وی اظهار کرد: این گروه جهادی متشکل از ۱۴ پزشک متخصص در زمینه‌های زنان، اطفال، داخلی و دندانپزشکی، رادیولوژی و عمومی است که طی سه روز، دو هزار نفر از مردم محروم روستاهای شهرستان دلگان را ویزیت رایگان کردند.
رئیس مجمع گروه‌های جهادی استان با اشاره به اینکه اقدامات عمرانی و فرهنگی از دیگر فعالیت‌های این گروه جهادی است، افزود: ترمیم و بهسازی خانه عالم، تکمیل غسالخانه، توزیع رایگان نان به مدت ۲ روز، طبخ و توزیع چهار هزار پرس وعده غذای گرم از جمله اقداماتی بود که توسط این جهادگران انجام شد.
وی بیان کرد: اجرای مسابقات ورزشی و فرهنگی ویژه دختران و پسران روستا، دایر کردن کلاس‌های قرآن و اهدای جوایز به کودکان از دیگر برنامه‌هایی بود که در این اردوی جهادی به مرحله اجرا رسید.
جغتایی عنوان کرد: این اقدام جهادی و خودجوش کاری مشترک از گروه جهادی مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان، کانون خادمیاران شبکه جوانان خادمیار رضوی، مؤسسه خیریه عنایت، بسیج جامعه پزشکی، هلال احمر، بسیج سازندگی و دانشگاه علوم پزشکی بود.

جهادگران به یاری روستائیان محروم دلگانی شتافتند

جهادگران به یاری روستائیان محروم دلگانی شتافتند


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه