×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » «ترین»های دومین جشنواره ملی جهادگران روی کاغذ

تاریخ انتشار : 2019/02/08 - 21:21

 کد خبر: 30020
 281 بازدید

«ترین»های دومین جشنواره ملی جهادگران روی کاغذ

با پایان دومین جشنواره ملی جهادگران، دبیرخانه جشنواره گزارشی تفصیلی از این جشنواره منتشر کرد. آمارهای جالبی از دومین جشنواره ملی جهادگران در این گزارش آمده که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

«ترین»های دومین جشنواره ملی جهادگران روی کاغذ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران ، دومین جشنواره ملی جهادگران که ازهفته اول دی ماه آغاز شده بود، روز چهارشنبه دهم بهمن ماه ساعت 12 بامداد به پایان رسید. با پایان دومین جشنواره ملی جهادگران، دبیرخانه جشنواره گزارشی تفصیلی از این جشنواره منتشر کرد که در این گزارش قسمت‌هایی آمده است.

آثار دریافتی به تفکیک عرصه
طبق گزارش منتشر شده از دبیرخانه جشنواره ملی جهادگران، آثار دریافتی در این جشنواره، در 9 عرصه‏ ی راهبردی، اقتصادی، عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، سلامت، بین الملل، هنر و ادب و رسانه تقسیم شده است. آنچه در این زمینه جای خوشحالی دارد، این نکته است که جهادگران در همه عرصه ها حضور فعال داشته اند و این نکته حاکی از آن است که جامعه جهادی کشور دغدغه‎مند و حاضر در تمامی عرصه ها می باشند. در ادامه، آماری از آثار به تفکیک استان ارائه شده است.

آثار دریافتی به تفکیک قشر
به‌رغم این موضوع که ممکن است برخی تلقی کنند بعضی از استان ها به دلیل دوری از جامعه نخبگانی، حضورشان در این جشنواره محدود و کمرنگ است، اما آمارهای منتشر شده خلاف این تلقی را نشان می‌دهند.. در ادامه، تعداد شرکت‌کنندگان در این جشنواره را به تفکیک قشر مشاهده می‌ کنید.

 

آماری از تعداد آثار دریافتی به تفکیک استان‌ها
نگاهی به آمار تعداد آثار دریافتی به تفکیک استان‌های مختلف کشور نشان می‌دهد، استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، مازندران، خراسان جنوبی و اصفهان به ترتیب دارای بیشترین تعداد آثار دریافتی در جشنواره بوده‌اند. در ذیل، جدول جمع آثار به تفکیک استان‌های مختلف کشور ارائه شده است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه