×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » راه اندازی شبکه مردمی حمایت از تولیدات روستایی

تاریخ انتشار : 2019/02/06 - 20:22

 کد خبر: 30014
 47 بازدید

به همت فعالان جهادی صورت گرفت

راه اندازی شبکه مردمی حمایت از تولیدات روستایی

با حمایت سازمان بسبج دانشجویی و به همت فعالان جهادی همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی شبکه مردمی حمایت از تولیدات روستایی راه اندازی شد.

راه اندازی شبکه مردمی حمایت از تولیدات روستایی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران؛ با حمایت سازمان بسیجدانشجویی و به همت فعالان جهادی همزمان با دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شبکه مردمی حمایت از تولیدات روستایی (روستا کالا) با حضور رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور، مسئول جهاد سازندگی این سازمان و جمعی از فعالان جهادی و اصحاب رسانه راه اندازی شد.

بنابراین گزارش، فعالان جهادی با راه اندازی این شبکه تلاش دارند به اقتصاد روستاها با عرضه محصولات و تولیدات روستایی کمک کنند.
لازم به ذکر است، شعبه مرکزی این شبکه مردمی در مجتمع دانشجویی 13 آبان، جنب مترو طالقانی قرار گرفته است.

 تلاش نیروهای جهادی برای خدمت رسانی به محرومان 

صادق مفرد مسئول جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور در مراسم راه اندازی این شبکه در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت: الان یک شبکه انسانی دلسوز مردم در کل کشور شکل گرفته است، یکی از دغدغه های اصلی نیروهای جهادی هم موضوع اقتصادی است و این شبکه ها در قالب فعالیت های جهادی با هدف کمک به مسایل اقتصادی مردم شکل گرفته است.

وی ادامه داد: نیروهای جهادی به این نتیجه رسیدند که کالاهای ارگانیک و ناب روستاییان را بدون اینکه نفعی هم ببرند، در فروشگاه های روستا کالا عرضه کنند.

مفرد گفت: فروشگاهی که امروز از آن رونمایی شد، نمادی از شبکه هایی است که بنا داریم در استانهای مختلف راه اندازی و ادبیات جدیدی از کار جهادی ارائه کنیم.

مفرد با اشاره به استقبال خوب مردم از فروشگاه روستا کالا تاکید کرد: مردم با خرید از روستا کالاها هم به مردم مناطق محروم در روستاها کمک می کنند و هم اینکه کالاهای ارگانیک و با کیفیت را تهیه کرده اند.

وی اظهار داشت: این اقدام توسط نیروهای جهادی اداره می شود، سازمان بسیج دانشجویی صرفا ایده را پرورش داده و بستر آن را فراهم کرده است و از اینجا به به بعد کار به عهده نیروهای جهادی خواهد بود.

گزارش تصویری افتتاح فروشگاه روستاکالا


برچسب ها : , , , , , , ,
ارسال دیدگاه