×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » فرمانده سپاه: تمرکز سپاه بر پروژه‌های کوچک و زودبازده است

تاریخ انتشار : 2019/02/02 - 19:35

 کد خبر: 29951
 72 بازدید

فرمانده سپاه: تمرکز سپاه بر پروژه‌های کوچک و زودبازده است

سرلشکر جعفری گفت: یکی از خواص پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه، تمرکز بر پروژه‌های کوچک در مناطق محروم است.

فرمانده سپاه: تمرکز سپاه بر پروژه‌های کوچک و زودبازده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران؛ سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عصر امروز در حاشیه آیین آغاز عملیات اجرایی 40 هزار طرح زودبازده و محرومیت‌زدا، در جمع خبرنگاران با اشاره به رویکرد سپاه در انجام پروژه‌های محرومیت‌زدایی، گفت: در اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی که از قدیم در محروم‌ترین استان‌ها به‌ویژه در مناطق امنیتی انجام می‌‌شده، رویکرد ما استفاده از نیروهای جوان همان مناطق است تا خود مردم در انجام این پروژه‌ها حضور یابند.

وی افزود: این پروژه‌ها عمدتاً در حوزه‌های آبرسانی، راهسازی، آبخیزداری، مدرسه‌سازی و بهداشتی است، همچنین اگر در حوزه فرهنگی نیاز باشد، اقداماتی انجام خواهد شد.

فرمانده کل سپاه با اشاره به بودجه مربوط به اجرای این پروژه‌ها، خاطرنشان کرد: سقف اعتباری خاصی برای این پروژه‌ها تخصیص نیافته است اما هر زمان که احساس نیاز کردیم، از بودجه‌های دولتی، سپاه و بسیج استفاده می‌کنیم.

سردار جعفری یادآور شد: این پروژه‌ها، کوچک و زودبازده هستند که در مناطق محروم انجام می‌شوند و طبیعی است که هرچقدر از شهرهای بزرگ دورتر می‌رویم، محرومیت در آنجا بیشتر است بنابراین یکی از خواص پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه، تمرکز بر پروژه‌های کوچک در مناطق محروم است.


برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه