×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » برگزاری اجلاسیه سراسری مجمع عالی جهادگران/ رونمایی از سامانه اطلس جهادی

تاریخ انتشار : 2019/01/27 - 18:45

 کد خبر: 29843
 176 بازدید

مفرد خبر داد

برگزاری اجلاسیه سراسری مجمع عالی جهادگران/ رونمایی از سامانه اطلس جهادی

مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی گفت: اجلاسیه سراسری مجمع عالی جهادگران ۲۴ و ۲۵ بهمن و در آستانه آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی و با حضور 400 گروه جهادی برگزار خواهد شد.

برگزاری اجلاسیه سراسری مجمع عالی جهادگران/ رونمایی از سامانه اطلس جهادی

صادق مفرد مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی در گفت‌وگو با …، درباره برگزاری اجلاسیه سراسری مجمع عالی جهادگران گفت: اجلاسیه سراسری مجمع عالی جهادگران ۲۴ و ۲۵ بهمن و در آستانه آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

وی افزود: این اجلاسیه با حضور ۴۰۰ گروه جهادی که منتخبین گروه‌های جهادی هستند و همچنین مسئولان حوزه محرومیت‌زدایی در مجتمع سیدالشهدای آبعلی برگزار می‌شود.

مفرد تأکید کرد: در سالی که گذشت شورای جهادی شهرستان در تمام شهرستان‌ها برگزار شد و تمام گروه‌های جهادی در آن شرکت کردند و منتخبین آنها نیز در مجمع جهادی استان‌ها حضور پیدا کرده و کمیسیون‌بندی شدند و در این اجلاس منتخبین هر استان شرکت خواهند کرد.

مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی تأکید کرد: در این اجلاس انتخابات مجمع عالی جهادی کشور برگزار خواهد شد و به مدت ۲ سال رئیس و ارکان مجمع عالی جهادی کشور انتخاب خواهند شد، این برای نخستین‌بار است که انتخابات جهادی در سراسر کشور برگزار می‌شود و گروه‌های جهادی از این طریق شبکه‌بندی خواهند شد و فعالیت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: همزمان با این اجلاس از سامانه اطلس جهادی رونمایی و این سامانه به نمایش خواهد شد. این سامانه کمک خواهد کرد که نیروهای جهادی بتوانند در شبکه‌های منسجم اقدامات بزرگتری را رقم بزنند.

مفرد اضافه کرد: دبیر مجمع عالی جهادی بسیج دانشجویی و نایب رئیس آن بسیج سازندگی یا همان مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی خواهد بود و مابقی اعضا هم از گروه‌های جهادی انتخاب خواهند شد.

مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی اظهارداشت: این ۴۰۰ گروه جهادی هم کمیسیون‌بندی خواهند شد و در دل این کمیسیون ها حرکت‌های اصلی گروه‌های جهادی برنامه‌ریزی می‌شود.

وی تأکید کرد: از مجامع جهادی استان‌ها سند پیشرفت جهادی استان را خواسته‌ایم که در این اجلاس پیش‌نویس بخش راهبردی‌تر آن که به تمام کشور مربوط است تدوین و انشاالله به اجرا خواهد درآمد.

مفرد گفت: بعد از اجلاسیه سراسری میزبان جمع شرکت‌کننده به علاوه تعدادی از برگزیدگان جهادی کشور در اختتامیه جشنواره ملی جهادگران خواهیم بود که این اختتامیه در سالن بصیرت لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار می‌شود و در آن از گروه‌های جهادی برتر هم تقدیر خواهد شد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه