×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » اعزام 15 گروه جهادی به خراسان جنوبی

تاریخ انتشار : 2019/01/25 - 22:44

 کد خبر: 29834
 63 بازدید

اعزام 15 گروه جهادی به خراسان جنوبی

رییس بنیاد برکت خراسان جنوبی گفت: در دو ماهه ابتدای سال آینده تعداد 15 گروه جهادی به مناطق مختلف استان اعزام می شوند.

اعزام 15 گروه جهادی به خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران؛ موسوی، رییس بنیاد برکت خراسان جنوبی امشب در دیدار با نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجموع طرح های بنیاد برکت در دو شهرستان سربیشه و نهبندان حدود ۳۰ میلیارد تومان است.
وی، رفع محرومیت زدایی از طریق اعزام گروه های جهادی به منطقه را یکی از اقدامات بنیاد برکت دانست و گفت: در دو ماهه ابتدای سال آینده تعداد 15 گروه جهادی به مناطق مختلف استان اعزام می شوند.
رییس بنیاد برکت خراسان جنوبی افزود: این گروه های جهادی در عرصه های فرهنگی، عمرانی، درمانی و مذهبی فعالیت خواهند کرد و به رفع محرومیت زدایی می پردازند.
موسوی تصریح کرد: باید برای این گروه های جهادی نقاط دارای بحران در استان شناسایی شود و گروه های جهادی به این مناطق اعزام خواهند شد تا شاهد رفع محرومیت از این مناطق باشیم.
وی ادامه داد: از سال ۸۸ تاکنون بالغ بر ۲۱۰ میلیارد تومان به همت بنیاد برکت مشارکت اقتصادی انجام شده و 12 هزار نفر به صورت مستقیم مشغول به اشتغال شده اند.
رییس بنیاد برکت خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: همچنین بنیاد برکت در موضوع اشتغال زایی نیز وام هایی از 100 میلیون تا 2 میلیارد تومان با کارمزد 8 درصد ارائه می کند تا شاهد توسعه منطقه باشیم.


برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه