×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » رئیس بسیج سازندگی استان زنجان خبرداد: شناسایی ۳۰ منطقه محروم و آسیب‌پذیر در زنجان توسط بسیج سازندگی

تاریخ انتشار : 2018/09/27 - 13:09

 کد خبر: 28416
 46 بازدید

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان خبرداد: شناسایی ۳۰ منطقه محروم و آسیب‌پذیر در زنجان توسط بسیج سازندگی

زنجان-رئیس بسیج سازندگی استان زنجان از شناسایی ۳۰ منطقه محروم و آسیب‌پذیر در استان زنجان برای برگزاری اردوهای جهادی توسط بسیج سازندگی استان زنجان خبر داد.

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان خبرداد: شناسایی ۳۰ منطقه محروم و آسیب‌پذیر در زنجان توسط بسیج سازندگی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران، فرهاد امندی در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه سازمان بسیج سازندگی به محرومیت‌زدایی در مناطق محروم استان تأکید دارد، گفت: ارتقای فرهنگ و روحیه جهادی اولویت اول این سازمان است که در این زمینه برنامه‌های مختلفی را برگزار می‌شود.

وی از شناسایی ۳۰ منطقه محروم و آسیب‌پذیر در استان زنجان برای برگزاری اردوهای جهادی توسط بسیج سازندگی استان زنجان خبر داد.

رئیس بسیج سازندگی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: این سازمان در تمام بخش‌ها ورود کرده و در بخش کشاورزی هم باید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های هر منطقه استفاده کرد.

امندی تأکید کرد: برای صنایع تبدیلی با توجه به پتانسیل‌های هر شهرستان یک یا دو محصول را به‌عنوان قطب آن شهرستان معرفی می‌کنیم و در حال حاضر طرح پایش از صنایع استان آغازشده است.

وی گفت: لازمه نهادینه شدن روحیه و فرهنگ جهادی حمایت مسئولان از پتانسیل‌ها و ظرفیت جوانان است چراکه جوانان از ظرفیت‌های بالایی برخوردارند و باید آنان را باور کرد.

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان تصریح کرد: سپاه و بسیج در کنار هم برای توسعه استان زنجان برنامه‌ریزی و تلاش لازم رادارند و سپاه استان زنجان در بحث فرهنگی و اجتماعی، بهداشت و سلامت، طب اسلامی، اقتصادی و اشتغال وارد عرصه شده و طرح‌های خوبی را اجرا می‌کند و در دست اجرا دارد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه