×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » گروه جهادی فرهنگیان قم به فعالیت های آموزشی در روستای کوه سفید می پردازد

تاریخ انتشار : 2018/06/12 - 0:45

 کد خبر: 26391
 152 بازدید

گروه جهادی فرهنگیان قم به فعالیت های آموزشی در روستای کوه سفید می پردازد

مسئول گروه جهادی دانش و فرهنگیان استان قم گفت: به دلیل اینکه اعضای این گروه معلم هستند رویکرد کار تعلیم و تربیت است و به صورت تخصصی به فعالیت های فرهنگی وآموزشی در روستای کوه سفید می پردازند.

گروه جهادی فرهنگیان قم به فعالیت های آموزشی در روستای کوه سفید می پردازد

محمد حفیظی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه جهادگران؛ اظهار داشت: گروه جهادی دانش و فرهنگیان استان قم دوره‌های جهادی تداوم دار را در نظر گرفته است و تلاش می‌کند مشکلات فرهنگی روستای کوه سفید قم را برطرف کند.
وی افزود: این گروه جهادی تاکنون 4 مرتبه در روستای کوه سفید حضور پیدا کرده و در راستای رفع مشکلات اهالی روستا فعالیت می‌کند.
مسئول گروه جهادی دانش و فرهنگیان استان قم تصریح کرد: روستای کوه سفید 500 نفر جمعیت دارد و مشکلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی در منطقه وجود دارد، گروه جهادی دانش و فرهنگیان قم فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی را برای نوجوانان این روستا با جدیت پیگیری می‌کند.
حفیظی با اشاره به اقدامات فرهنگی در روستای کوه سفید بیان کرد: این روستا 30 کیلومتری شهر قم است ومشکلات زیادی دارد و هماهنگی‌ها انجام شده است و یک ماه است که مبلغ به این روستا اعزام شده است وقرار است به مدت یک سال در این روستابه ترویج معارف دینی بپردازد.
وی با بیان اینکه با توجه اینکه اعضای این گروه جهادی معلم هستند و تمرکزمان برای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی است، گفت: روز چهارشنبه همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) برنامه جشنی در روستای کوه سفید برگزار کردیم و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی برای کودکان و نوجوانان برگزار شد و همچنین سفره افطاری برای اهالی روستا برپا کردیم.
مسئول گروه جهادی دانش و فرهنگیان استان قم عنوان کرد: طرح تداومی بسیج سازندگی هر هفته ادامه دارد، شروع فعالیت مان پس از عید نوروزبود و تاکنون اعضای گروه جهادی دانش و فرهنگیان 4 مرتبه به این روستا اعزام شدند.
حفیظی خاطر نشان کرد: گروه جهادی دانش و فرهنگیان استان قم یک سال و نیم است که تأسیس شده است و 25 نفر از دانشجویان و فرهنگیان استان در این گروه فعالیت می‌کنند، به دلیل اینکه اعضای این گروه معلم هستند ودر دانشگاه فرهنگیان استان تحصیل می‌کنند رویکرد زمینه کار تعلیم و تربیت را دارند و به صورت تخصصی به فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی در روستای کوه سفید می‌پردازند.


برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه