×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » فعالیت گروه‌های جهادی سفیران نظام در روستا‌ها

تاریخ انتشار : 2018/06/12 - 0:30

 کد خبر: 26379
 113 بازدید

فعالیت گروه‌های جهادی سفیران نظام در روستا‌ها

فعالیت گروه‌های جهادی کهگیلویه و بویراحمد در مناطق محروم از اول تیرماه آغاز و تا نیمه اول شهریور ادامه دارد.

فعالیت گروه‌های جهادی سفیران نظام در روستا‌ها

به گزارش پایگاه جهادگران؛ مسئول بسیج دانشجویی استان با اشاره به برنامه‌های اردو‌های جهادی در تابستان امسال گفت: ۲۱ گروه جهادی امسال با برنامه ریز‌های انجام شده در مناطق مختلف استان شروع به فعالیت می‌کنند.
شهرام مهدوی مطلق با بیان اینکه اردو‌های جهادی ۳ تا ۱۰ روزه است افزود: در این اردوها دانشجویان خانم وآقا به مردم روستاها و مناطق کمتر برخوردار استان خدمات عمرانی، فرهنگی، بهداشت، و اجتماعی ارائه می دهند.
مهدوی مطلق با اشاره به اینکه یکی از برنامه هایی که در اردو‌های جهادی مطرح شده، تثبیت گرو‌های جهادی در مکان‌های سالهای قبل برای ارتباط و بررسی مشکلات و خدمات بیشتر در آن منطقه است ادامه داد: در سال‌های قبل گروه‌های جهادی شناور بودند و هر سال دانشجویان در جا‌های مختلفی خدمت رسانی می‌کردند، اما امسال قرار است در مناطقی که سه سال کار جهادی در آن روستا انجام شده خدمات بررسی و پیگری شود و کمبودها به صورت کامل رفع شود.
مسئول بسیج دانشجویی استان افزود: فعالیت گرو‌ه های جهادی بیشتر در زمینه اجتماعی مبتنی بر حوزه سلامت، حوزه روان، فضای مجازی، فرهنگی، علمی، سبک زندگی و بخش دیگر آن مربوط به حوزه‌های عمرانی، معیشتی و با توجه به نیاز روستاه ها است.


برچسب ها : , , ,
ارسال دیدگاه