×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » فعالیت گروه‌های جهادی سفیران نظام در روستا‌ها

تاریخ انتشار : 2018/06/11 - 17:35

 کد خبر: 26349
 128 بازدید

فعالیت گروه‌های جهادی سفیران نظام در روستا‌ها

فعالیت گروه‌های جهادی کهگیلویه و بویراحمد در مناطق محروم از اول تیرماه آغاز و تا نیمه اول شهریور ادامه دارد.

فعالیت گروه‌های جهادی سفیران نظام در روستا‌ها
به گزارش خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی جهادگران،  مسئول بسیج دانشجویی استان با اشاره به برنامه‌های اردو‌های جهادی در تابستان امسال گفت: ۲۱ گروه جهادی امسال با برنامه ریز‌های انجام شده در مناطق مختلف استان شروع به فعالیت می‌کنند.
شهرام مهدوی مطلق با بیان اینکه اردو‌های جهادی ۳ تا ۱۰ روزه است افزود: در این اردوها دانشجویان خانم وآقا به مردم روستاها و مناطق کمتر برخوردار استان خدمات عمرانی، فرهنگی، بهداشت، و اجتماعی ارائه می دهند.
مهدوی مطلق با اشاره به اینکه یکی از برنامه هایی که در اردو‌های جهادی مطرح شده، تثبیت گرو‌های جهادی در مکان‌های سالهای قبل برای  ارتباط و بررسی مشکلات و خدمات بیشتر در آن منطقه است ادامه داد: در سال‌های قبل گروه‌های جهادی شناور بودند و هر سال دانشجویان در جا‌های مختلفی خدمت رسانی می‌کردند، اما امسال قرار است در مناطقی که سه سال کار جهادی در آن روستا انجام شده خدمات بررسی و پیگری شود و کمبودها به صورت کامل رفع شود.
مسئول بسیج دانشجویی استان افزود: فعالیت گرو‌ه های جهادی بیشتر در زمینه اجتماعی مبتنی بر حوزه سلامت، حوزه روان، فضای مجازی، فرهنگی، علمی، سبک زندگی و بخش دیگر آن مربوط به حوزه‌های عمرانی، معیشتی و با توجه به نیاز روستاه ها است.

برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه