×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » اقدامات بسیج سازندگی در مناطق محروم ربطی به دولت ها ندارد

تاریخ انتشار : 2018/05/15 - 22:43

 کد خبر: 25740
 84 بازدید

اقدامات بسیج سازندگی در مناطق محروم ربطی به دولت ها ندارد

جانشین سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت: کارهای جهادی سبب کمک به قشر محروم و به نیابت از حضرت آقا بوده و بدانید این کار توسط نظام انجام می شود و دولت دخالتی در آن ندارد.

اقدامات بسیج سازندگی در مناطق محروم ربطی به دولت ها ندارد

به گزارش روابط عمومی معاونت جهاد سازندگی بسیج دانشجویی؛ سردار محمود معین پور امروز در همایش بسیج سازندگی خوزستان با گرامیداشت 23 هزار شهید خوزستانی دوران دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدای گروه های جهادی و 2 شهید حادثه اخیر در منطقه شیبان اظهار داشت: 17 اردیبهشت سالروز تشکیل بسیج سازندگی به فرمان مام معظم رهبری را تبریک عرض می کنیم و بسیار خوشحال و خرسند هستم که حضور در کنار شما نصیب این بنده شده است.
وی افزود: عملیات تروریستی در منطقه باوی را محکوم میکنیم که در این حادثه دو تن از بهترین بسیجی های مومن و جهادی را به فیض شهادت رسیدند، خیلی باید دقت کرد زیرا دشمن به دنبال این است که از روزنه و فرصت های پیش آمده ضربه خودش را بزند .
جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر عج خوزستان گفت: البته این طبیعت دشمن است و تا زمانی که قرآن راه ما باشد این دشمنی ها وجود داشته و درصدد غصب دین و هویت ماست، دشمن به دنبال غصب محتوای قرآن است تا مانند گردویی بدون مغز و اسلام هایی از قبیل اسلام عربستانی و ترکیه ای را در ایران رواج دهد.
معین پور ادامه داد: دشمن بداند که تمام خیالاتش باطل است چرا که دیدبانی مانند حضرت آقا با عمق دیدی که دارند تمام نقشه ها و برنامه های دشمن را می بینند و همه آنها را نقش بر آب می کنند.
وی با بیان اینکه حضرت آقا برنامه ها و حیله های دشمن را قبل از آغاز و اعمال پیش بینی و اعلام می کند، گفت: اگر برخی از مسئولان خود را به خواب خرگوشی زده اند جای خود دارد اما مردم این کشور مردمی هوشیار و دقیقی هستند و چون صاحبان اصلی انقلاب هستند حاضر نیستند به هر قیمتی با دشمن معامله کنند.


برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه