×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » ۳۰۰ گروه جهادی در خراسان جنوبی ساماندهی شدند

تاریخ انتشار : 2018/05/15 - 22:42

 کد خبر: 25728
 45 بازدید

۳۰۰ گروه جهادی در خراسان جنوبی ساماندهی شدند

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه ۳۰۰ گروه جهادی در استان ساماندهی شدند گفت: روحیه جهادی بعد از انقلاب اسلامی در دل ملت ایران زنده شده و عده ای در تلاش هستند تا نام بسیج سازندگی را محو کنند.

۳۰۰ گروه جهادی در خراسان جنوبی ساماندهی شدند

به گزارش روابط عمومی معاونت جهاد سازندگی بسیج دانشجویی؛ سردار علی قاسمی ظهر امروز در همایش رسم هجرت اظهار داشت: امروز در کشور خیل عظیم جهادگران رشد یافته و واژه جهاد و حرکت جهادی در نظام اسلامی و میان مردم طرفداران بسیاری دارد.
وی با بیان اینکه اردوهای جهادی ابتدا جهاد با نفس و خودسازی و سپس به مردم رسیدن است افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی بسیج سازندگی و اردوهای جهادی را زنده کردند و امروز از حوزه های علمیه، دانشگاه ها و مدارس به مناطق محروم اعزام می شوند.
صندوق های قرض الحسنه با کمک مردم در استان ایجاد می شود
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: روحیه جهادی بعد از انقلاب اسلامی در میان ملت ایران زنده شده و عده ای در تلاش بودند تا نام بسیج سازندگی را محو کنند.
قاسمی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها به مسئله اقتصاد مقاومتی تاکید کردند و امروز صندوق های قرض الحسنه با کمک مردم در استان ایجاد می شود افزود: باید روستاهای زیر 500 خانوار یک صندوق، روستاهای بالای 500 خانوار دو صندوق و روستاهای بالای یک هزار نفر نیز سه صندوق قرض الحسنه داشته باشند.
وی اظهار داشت: 300 گروه جهادی در استان ساماندهی شدند و بسیاری از گروه های جهادی با موضوعات ایمان، هجرت، جهاد خوب کار می کنند.
دشمن در تلاش است تا روحیه جهادی، استکبارستیزی، مقاومت و ایثار را در مردم از بین ببرد
معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی نیز در این همایش اظهار داشت: بسیج همواره مستحکم تر از گذشته در صحنه ها حضور داشته و شرق و غرب و استکبار جهانی تمام توان خود را گذاشتند تا روحیه جهادی، استکبارستیزی، مقاومت و ایثار را در مردم از بین ببرند.


برچسب ها : , , ,
ارسال دیدگاه