×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » برگزاری دوره آموزشی مربیان طرح اعتلای جهادی

تاریخ انتشار : 2018/05/11 - 21:01

 کد خبر: 25542
 364 بازدید

برگزاری دوره آموزشی مربیان طرح اعتلای جهادی

مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی کشور با همکاری هسته توانمندسازی این حرکت، دوره آموزشی مربیان طرح اعتلای جهادی و خدمات رسانی گروه های جهادی را با حضور نمایندگان برگزیده استانی در 22 و 23 اردیبهشت ماه در تهران برگزار می نماید.

برگزاری دوره آموزشی مربیان طرح اعتلای جهادی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگران، طرح اعتلای جهادی و خدمات رسانی گروه های جهادی، با هدف ایجاد انسجام و تمرکز زمانی بر یک جغرافیای هدف مشخص، برای تقویت و اعتلای خدمت رسانی طراحی شده است . در این طرح تلاش می شود تا گروه های جهادی به طور مستمر، متمرکز و هدفمند در نقاط محروم کشور مانند روستاها یا حاشیه شهرها به مدت 3تا5 سال فعالیت نمایند.

اعتلای سازندگی و خدمات رسانی با ساماندهی گروه های جهادی، تقویت ارزشهای انقلاب اسلامی با اجرای هدفمند و اثربخش فعالیتهای جهادی، تقویت پیوندهای فکری و عاطفی بین گروه های جهادی مستقر با جامعه هدف، جهت دهی و سوق دادن مردم و جوانان به دین، انقلاب و معنویت، مسجد محور شدن خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی و ایجاد مناطق الگو عاری از محرومیت و آسیب های اجتماعی را می توان از اهداف این طرح برشمرد.

بر اساس اعلام، سردار غلامی(رییس سازمان بسیج سازندگی)، مفرد(مدیر مرکز مطالعات و هدایت حرکتهای جهادی)، غلام زاده( جانشین جهاد سازندگی بسیج دانشجویی) ، امیری فر و میرچی (اعضای هسته توانمندسازی حرکت های جهادی) از اساتید محتوایی این دوره هستند. ضرورت و نحوه مطالعه منطقه، نحوه برنامه ریزی جغرافیای هدف، نحوه برنامه ریزی و فعالیت در حاشیه شهر، برنامه ریزی اقتصادی، کلاس فن بیان و مربی گری از عناوین آموزشی در این دوره می باشد.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه