×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » صادق مفرد، مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی کشور شد

تاریخ انتشار : 2018/05/05 - 11:19

 کد خبر: 25316
 205 بازدید

صادق مفرد، مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی کشور شد

در جلسه شورای مدیران سازمان بسیج سازندگی هفته گذشته «صادق مفرد» مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی شد

صادق مفرد، مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی کشور شد

گفتنی است، صادق‌ مفرد فعالیت جهادی خود را از سال 82 در بنیاد خیریه مدرسه خواجه نصیر آغاز کرد، در دوران دانشجویی موفق به تاسیس گروه جهادی روح‌الله در دانشگاه صنعتی امیرکبیر با رویکرد پژوهش و اشتغال شد، پس از آن به مدت سه سال مسئولیت هسته توانمندسازی حرکت‌های جهادی را به عهده داشت، مرکزی که تاکنون موفق به تدوین بیش از 100 محصول مکتوب و چند رسانه ای و برگزاری چندین نشست، دوره و گردهمائی تخصصی و ارائه خدمات مجازی به جهادگران در سراسر کشور شده است.
وی پس از تصدی مسئولیت سازندگی دانشگاه های تهران بزرگ ، از نوروز 95 فعالیت خود را در معاونت جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور آغاز کرد. این مجموعه در دوسال اخیر اقداماتی همچون ایجاد زمینۀ همکاری گروه‌های جهادی با دستگاه ها و مجموعه‌های دغدغه‌مند و فعال در امر محرومیت‌زدایی ، تشکیل دبیرخانه بلایای طبیعی به منظور ساماندهی و هدایت گروه های جهادی در حوادث طبیعی، تشکیل جمعیت دانشجویی امام حسن علیه السلام به منظور نقش آفرینی تشکل های دانشجویی در رفع آسیب های اجتماعی و همچنین تشکیل کارگروه های تخصصی در عرصه های دارای اولویت را به گروه های دانشجویی سراسر کشور ارائه داد.
صبح روز‌ سه شنبه در جلسه شورا مدیران سازمان بسیج سازندگی ضمن تقدیر از زحمات برادر جهادگر مهدی محمدی، ایشان با حفظ سمت به عنوان مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی منصوب شد.


برچسب ها : , , , ,
ارسال دیدگاه