×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » فعالیت ۱۶۰ بسیجی کرمانشاهی در قالب اردوهای جهادی در مناطق زلزله زده

تاریخ انتشار : 2018/04/14 - 0:39

 کد خبر: 24870
 130 بازدید

فعالیت ۱۶۰ بسیجی کرمانشاهی در قالب اردوهای جهادی در مناطق زلزله زده

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: طی ایام نوروز ۱۶۰ بسیجی کرمانشاهی در قالب اردوهای جهادی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه فعالیت کردند.

فعالیت ۱۶۰ بسیجی کرمانشاهی در قالب اردوهای جهادی در مناطق زلزله زده

حسین قبادی بصیر در گفت و گو با روابط عمومی معاونت جهاد سازندگی بسیج دانشجویی، اظهار داشت: در سال گذشته 19 هزار و 200 نفر روز از بسیجیان در قالب اردوهای جهادی در مناطق محروم و زلزله زده استان کار خدمات رسانی را انجام دادند.
وی عنوان کرد: در ایام نوروز بسیجیان در قالب 21 گروه جهادی در ایام نوروز کار خدمات رسانی به مناطق زلزله زده و محروم را به عهده داشتند.
قبادی بصیر با اشاره به اینکه از این تعداد 10 گروه دانشجویی و مابقی گروه های جهادی بسیج محلات بودند گفت: از این 21 گروه 12 گروه شامل 160 نفر در مناطق زلزله زده فعالیت می کردند و 9 گروه دیگر شامل 260 نفر در سایر مناطق محروم استان حضور داشتند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه با بیان اینکه مهمترین اقدامات در مناطق زلزله زده کمک به ساخت منازل آسیب دیده به ویژه در سرپل ذهاب بود افزود: در سایر مناطق استان نیز فعالیت های فرهنگی، عمرانی، سلامت و خدمات رسانی به مردم انجام شد.
قبادی بصیر با اشاره به اینکه برای امسال برنامه بر کیفت افزایی خدمات رسانی است اظهار کرد: افزایش کیفیت و تخصصی کردن گروه های جهادی از اهداف ما برای امسال خواهد بود.
وی گفت: در سال گذشته حدود دو میلیارد پروژه محرومیت زدایی تعریف شده بود که 75 درصد اعتبارات آن محقق شد و 25 درصد تا خرداد ماه یعنی پایان سال مالی محقق خواهد شد.
قبادی بصیر افزود: برای سال 97 حدود 20 میلیارد پروژه تعریف شده یعنی 10 برابر سال 96 که امید داریم با تأمین اعتبارات آن در زمینه محرومیت زدایی اقدامات مناسبی انجام شود.


برچسب ها : , , ,
ارسال دیدگاه