×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » ۳۰ درصد نیروهای جهادی البرز را بانوان تشکیل می دهند

تاریخ انتشار : 2018/03/12 - 14:48

 کد خبر: 23272
 132 بازدید

رئیس بسیج سازندگی استان البرز:

۳۰ درصد نیروهای جهادی البرز را بانوان تشکیل می دهند

رئیس بسیج سازندگی استان البرز با بیان اینکه بیش از پنج هزار نیروی جهادی در این استان مشغول فعالیت هستند گفت: از این تعداد، ۳۰ درصد را بانوان تشکیل می دهند.

۳۰ درصد نیروهای جهادی البرز را بانوان تشکیل می دهند

به گزارش روابط عمومی معاونت جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی، سرهنگ علی ترکاشوند در نشست خبری با اصحاب رسانه استان البرز که ظهر پنج شنبه برگزار شد، با اشاره به اینکه قسمتی از عملیات احداث ساختمان برای زلزله زدگان کرمانشاه به عهده جهادگران البرزی بود، اظهار کرد: در مرحله اول احداث اسکان دائم، ۲۸ واحد تکمیل شده که طی دو ماه آتی تحویل افراد داده می شود.
وی با بیان اینکه در گام دوم افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره ) و بهزیستی بود در اولویت قرار خواهند داشت، افزود: در حالی بیش از ۵ هزار نیروی جهادی در البرز مشغول فعالیت هستند که ۳۰ درصد این افراد را بانوان تشکیل می دهند.
رئیس بسیج سازندگی استان البرز با اشاره به اینکه در راستای خدمت رسانی به زلزله زدگان کشور در استان های کرمان و کرمانشاه تا کنون 236 تریلر، کامیون، کامیونت و نیسان حامل مواد و کالاهای اساسی مورد نیاز زلزله زدگان توزیع شده است، ادامه داد: در این مدت 20 گروه جهادی پزشکی و دندان پزشکی، ویزیت رایگان در تمام روستاها را انجام داده اند
ترکاشوند توزیع بیش از 64 هزار و 300 لیتر سوخت و راه اندازی 145کانکس سرویس بهداشتی و حمام را از دیگر اقدامات بسیج سازندگی استان البرز برشمرد و گفت: خوشبختانه 725 چادر اسکان برای 8 روستای تپانی جدید، تپانی قدیم، تپانی نورآباد، الیاس محمود، خلیفه حسن، انوشیروان، قلعه واری و قلعه بهاری توزیع شده است.
رئیس بسیج سازندگی استان البرز از تحویل 220 کانکس اهدایی مردم به مناطق زلزله زده کرمانشاه و کرمان را ازدیگر اقدامات جهادگران بسیج سازندگی استان البرز برشمرد.


برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه