×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » خدمات رسانی دانش آموزان ۱۰ استان به مناطق محروم در ایام نوروز

تاریخ انتشار : 2018/03/12 - 14:42

 کد خبر: 23264
 133 بازدید

خدمات رسانی دانش آموزان ۱۰ استان به مناطق محروم در ایام نوروز

مسئول فعالیت های گروهی سازمان بسیج دانش آموزی از حضور 280 دانش آموز در قالب گروه های جهادی در مناطق زلزله زده کرمانشاه در نوروز امسال خبر داد و گفت: در مجموع، دانش آموزان 10 استان در ایام نوروز در مناطق محروم خدمات رسانی می کنند.

خدمات رسانی دانش آموزان ۱۰ استان به مناطق محروم در ایام نوروز

به گزارش روابط عمومی معاونت جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی، مجتبی ندافیان مسئول فعالیت های گروهی سازمان بسیج دانش آموزی در خصوص «فعالیت گروه های جهادی دانش آموزی در ایام نوروز»، اظهار داشت: با توجه به وقوع زلزله اخیر در استان کرمانشاه و خسارت های زیادی که به این مناطق وارد شده است، امسال تمام گروه های جهادی در سطوح مختلف به این مناطق اعزام می شوند.
وی با بیان اینکه دانش آموزان 10 استان کشور در نوروز امسال در فعالیت ها و اردوهای جهادی مشارکت می کنند،ادامه داد: 280 دانش آموز، از 20 اسفند لغایت 12 فروردین در مناطق زلزله زده کرمانشاه حضور پیدا کرده و در عرصه های عمرانی، آموزشی و فرهنگی خدمات ارائه می کنند.
مسئول فعالیت های گروهی سازمان بسیج دانش آموزی خاطرنشان کرد: دانش آموزان با حضور در کنار استادکاران مختلفی که در این مناطق فعالیت های عمرانی انجام می دهند؛ ضمن کمک، به کسب تجربه و مهارت آموزی می پردازنند.
ندافیان افزود: دانش آموزان در این اردوهای جهادی در کنار خدمات عمرانی، خدمات آموزشی دروس مختلف را به شکل آموزش به دانش آموزان همکلاسی خود ارائه می کنند.
وی بیان داشت: دانش آموزان استان های آذربایجان غربی، تهران، قم، کرمانشاه، گلستان در مناطق زلزله زده کرمانشاه و دانش آموزان استان های همدان، کردستان، مازندران، کرمان و بوشهر نیز در استان های خود، به فعالیت های جهادی و خدمات رسانی به مناطق محروم می پردازند.


برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه