×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » فراخوان بسیج دانشجویی برای حضور خبرنگاران جهادی در کرمانشاه

تاریخ انتشار : 2018/03/06 - 19:33

 کد خبر: 22980
 1590 بازدید

پورمهدی خبر داد

فراخوان بسیج دانشجویی برای حضور خبرنگاران جهادی در کرمانشاه

مسئول روابط عمومی معاونت سازندگی سازمان بسیج دانشجویی از فراخوان خبرنگار جهادی به منظور پوشش خبری از گروه‌های جهادی مستقر در کرمانشاه خبر داد.

فراخوان بسیج دانشجویی برای حضور خبرنگاران جهادی در کرمانشاه

محمد پورمهدی مسئول روابط عمومی معاونت سازندگی سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبر گزاری فارس با اشاره به اینکه به زودی قرارگاه جهادی شهید جعفری به منظور میزبانی از گروه‌های جهادی در کرمانشاه مستقر می‌شود افزود: برای پوشش رسانه‌ای این حرکت عظیم از افرادی که تمایل دارند از این حضور حماسی، خبر تهیه کنند و یا مستندی بسازند استقبال می‌کنیم.

وی ادامه داد: طبق فراخوان اعلام شده ما به عکاس، خبرنگار، تصویربردار و تدوین‌گر نیاز داریم و محل اسکان، تهیه خبر و سوژه‌های مورد نیاز را نیز در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم.

مسئول روابط عمومی معاونت سازندگی سازمان بسیج دانشجویی تصریح کرد: بازه زمانی تعیین شده برای حضور دوستان 3 روز است و علاقه‌مندان بسته به زمان‌هایی که از پیش تعیین شده و اینکه چه تجهیزاتی می‌توانند با خود بیاورند برای حضور در مناطق زلزله‌زده دعوت می‌شوند.

پورمهدی با بیان اینکه دوستانی که تشریف می‌آورند باید برای مدت 3 در اختیار ما باشند و از سوژه‌هایی که به آن‌ها سپرده می‌شود خبر تهیه کنند، تاکید کرد: اگر دوستان در خلال این 3 روز علاوه بر مباحث مطرح شده، موضوع دیگری هم داشتند می‎توانند نسبت به تهیه خبر اقدام کنند، همچنین اگر تمایل داشتند چند روز زودتر تشریف بیاورند و یا چند روز بیشتر در منطقه حضور داشته باشند تا طبق موضوعات مورد نظر خود اخباری تهیه کنند هیچ محدودیتی وجود ندارد و محل اسکان آن‌ها نیز آماده است.

وی یادآور شد: این فراخوان به نیروهای رسانه‌های رسمی اختصاص نداشته و کلیه عزیزانی که به فعالیت در این عرصه علاقه دارند می‌توانند ثبت‌نام کنند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه