×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » حتی از ماشین زیرپای خودم دریغ نمی کنم/ همکاری با تیم پزشکی جهادی خدمت به مردم است

تاریخ انتشار : 2018/02/14 - 21:51

 کد خبر: 22430
 124 بازدید

حتی از ماشین زیرپای خودم دریغ نمی کنم/ همکاری با تیم پزشکی جهادی خدمت به مردم است

فرماندار درمیان با تاکید بر اینکه ما مسئولین باید از هر خدمتی از دست ما بر بیاید برای مردم فروگذار نکنیم گفت: حتی از ماشین زیرپای خودم دریغ نمی کنم چون هر خدمتی که هر پاسدار، بخشدار و فرمانداری بتواند باید انجام دهد.

حتی از ماشین زیرپای خودم دریغ نمی کنم/ همکاری با تیم پزشکی جهادی خدمت به مردم است

محمد بشیری زاده فرماندار درمیان صبح امروز در مراسم افتتاحیه طرح پزشکی جهادی «میلاد تا میلاد» در اسدیه با بیان اینکه رهنمودهای مقام معظم رهبری همیشه باید سرلوحه کار مدیران باشد اظهارداشت: ما مسئولین در عمل باید ثابت کنیم که آیا خادم هستیم یا خائن.
وی با بیان اینکه چهل سال از انقلاب گذشته و هر روز از روز دیگر بهتر است عنوان کرد: انقلاب امروز به بلوغ سیاسی، بلوغ اقتصادی و بلوغ اجتماعی رسیده است.
فرماندار درمیان ضمن درخواست اجرای این طرح مرکز شهرستان افزود: توانایی خدمات رسانی به محرومین را نیروی زمینی سپاه و قرارگاه شهید ناصری در همه بخش ها نهادینه کردند که جای تشکر دارد.
وی با تاکید بر اینکه ما مسئولین باید از هر خدمتی از دست ما بر بیاید برای مردم فروگذار نکنیم متذکر شد: حتی از ماشین زیرپای خودم دریغ نمی کنم چون هر خدمتی که هر پاسدار، بخشدار و فرمانداری بتواند باید انجام دهد.
بشیری زاده بیان داشت: در خدمت به مردم بحث میزها و مسئولیت ها نیست بلکه باید از سیاسی کاری و موازی کاری دست برداریم که مردم متضرر نشوند.
وی با بیان اینکه دیروز جمعیتی که برای راهپیمایی آمده بودند بی نظیر بود افزود: من کسانی را دیدم که تا حالا ندیده بودم و این از صفای و صمیمیت مردم درمیان چه برادران تشیع و چه برادران تسنن است.
فرماندار درمیان ادامه داد: در شهرستان امنیت برقرار است. نیروهای انتظامی، مرزبانی و بسیج در کنار یکدیگر و ما مسئولین خدمتگزار و در کنار مردم هستیم.


برچسب ها : , , ,
ارسال دیدگاه