×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » اعزام اردوی جهادی آرایشگران وپیرایشگران بسیجی به مناطق محروم نهبندان

تاریخ انتشار : 2018/02/14 - 0:40

 کد خبر: 22413
 132 بازدید

اعزام اردوی جهادی آرایشگران وپیرایشگران بسیجی به مناطق محروم نهبندان

فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف سردار شهید پیرامی نهبندان گفت : در قالب اردوی یک روزه جهادی به استعداد 10نفر از آرایشگران زن وپیرایشگران مرد شهرستان به مناطق محروم اعزام شدند.

اعزام اردوی جهادی آرایشگران وپیرایشگران بسیجی به مناطق محروم نهبندان

اسماعیلی فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف نهبندان با بیان اینکه دهه فجر، فرصت بازنگری در ارزش ها و آرمان هاست؛ و این که چه بودیم و چه می کردیم و چه می خواستیم، و اکنون کجاییم و چه می کنیم. کمترین ثمره این انقلاب را گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر دانست و افزود این اتفاق بزرگ باعث سربلندی ملت بزرگ ایران شد و امروز انقلاب اسلامی ایران به درجه ای از رشد و بالندگی رسیده که جهان را تحت تأثیر خود قرار داده و ملت های آزادیخواه از این انقلاب بی نظیر الهام میگیرند.
وی افزود: روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است ؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ ، یعنی امام امت ، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن ، با تمام وجود تلاش کرد.انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود ، که در آن عده ای قلیل ، با اعتقادی وسیع و راسخ ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.
اسماعیلی شبیخون فرهنگی را تهدیدی جدی برای امنیت اجتماعی کشور عنوان کرد و افزود همه نهادها باید دست به دست هم بدهند تا عقبه دینی و اجتماعی در برابر هجوم سنگین دشمن موثر واقع شده و بتوانیم هویت دینی و ملی خود را در برابر هجوم فرهنگی غرب حفظ کنیم.
وی اظهار داشت: دشمن با عرضه مدل های رنگارنگ بی حجابی و بی عفافی و تبلیغ آن در هزاران سایت اینترنتی، شبکه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی، جهت تضعیف باورهای دینی و اعتقادی ملت ایران گام های جدی برداشته است.


برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه