×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » انجام 750 پروژه محرومیت زدایی در خراسان رضوی از سوی اردوهای جهادی

تاریخ انتشار : 2018/02/10 - 23:02

 کد خبر: 22272
 145 بازدید

انجام 750 پروژه محرومیت زدایی در خراسان رضوی از سوی اردوهای جهادی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد گفت: محرومیت زدایی و عدالت گستری از اهداف انقلاب اسلامی است و دانشگاه آزاد اسلامی امروز با دغدغه فرهنگی و ارزش های دینی امیدوار است بتواند برای رسیدن به این هدف گره گشایی کند.

انجام 750 پروژه محرومیت زدایی در خراسان رضوی از سوی اردوهای جهادی

دکتر مهدی ملک نژاد در جشن خدمتگزاری و سازندگی که با حضور سرداران سپاه امام رضا(ع)، کارشناسان و کارآفرینان کمیته امداد امام خمینی (ره) و کارآفرینان برتر در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد با بیان اینکه دانشگاه کارخانه تولید علم است، افزود: البته دانشگاه وظیفه ای برای اشتغالزایی ندارد اما در راستای رسالت این نهاد به دنبال ساخت دانشگاه نسل سوم و کارآفرین هستیم.

وی با بیان اینکه با تغییر رویکرد دانشگاه، روحیه سازندگی و جهادی بین دانشجویان احیا شده است، افزود: امروز تیم های خوبی در قالب اردوهای جهادی در دانشگاه شکل گرفته است که در تولید و اشتغال و کارآفرینی فعالیت گسترده ای دارند.
رئیس واحد مشهد مشارکت و همکاری های بسیج سپاه امام رضا(ع)، آستان قدس رضوی و کمیته امداد امام خمینی(ع) در رابطه با اردوهای سازندگی و تامین منابع، نیروی انسانی و مدیریت آنها را ارزشمند خواند و تصریح کرد: امروز کشور ما بیش از هر زمان دیگری نیازمند فعالیت های جهادی در راستای خدمتگزاری به مردم است که امیدواریم این حرکت جهادی در راستای خدمتگزار و سازندگی ادامه یابد.


برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه