×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » استفاده بسیج سازندگی از فناوری های نو در عرصه خدمت رسانی

تاریخ انتشار : 2018/02/10 - 22:20

 کد خبر: 22243
 145 بازدید

استفاده بسیج سازندگی از فناوری های نو در عرصه خدمت رسانی

فرشاد عالی اظهار کرد: به دستور رهبر معظم انقلاب بسیج سازندگی در سال ۷۹ تاسیس شد و با توجه به فعالیت هایی که برای این سازمان تعریف شد محرومیت زادیی، سازندگی و خدمت رسانی به طور خاص ویژه محرومان در دستور کار قرار گرفت.

استفاده بسیج سازندگی از فناوری های نو در عرصه خدمت رسانی

وی افزود : ما یک سازمان توسعه دهنده برای محرومان بین دستگاه های اجرایی هستیم و در جایی که بسیاری از خدمات به هر علتی توسط دستگاه های دولتی انجام نمی شود ما کمک می کنیم تا این خدمات در اختیار محرومان قرار بگیرد و نیروهای بسیجی ما در قالب گروه های جهادی و تحت نظارت دستگاه های مربوط کارهای خدمات رسانی را انجام می دهند.
معاون فرهنگی بسیج سازندگی کشوربا بیان اینکه یکی ازعرصه های کاری بسیج سازندگی در حوزه کشاورزی است، گفت: در حال حاضر در تویسرکان در ۵۰۰ هکتار از باغات گردوی این شهرستان با آفتی در درختان گردو مواجه هستیم که در این راستا باهمکاری جهاد کشاورزی استان با بکارگیری گروه های جهادی و متخصصان حوزه کشاورزی قریب به ۴۰۰ هکتار پاکسازی شده است که این امر در حوزه امنیت غذایی مسئله مهمی است.
عالی توضیح داد: بسیج سازندگی اقشار مختلف مانند دانشجویان، دانش آموزی، طلاب، پزشکان، حقوقدانان و خانواده هایی که در حوزه مساجد و محلات در نقاط مختلف حضور پیدا می کنند را برای کمک به مناطق مختلف و ارائه خدمت به کار می گیرد.


برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه