×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » نشست مسئولین سازندگی بسیج دانشجویی برگزار شد

تاریخ انتشار : 2018/02/07 - 19:31

 کد خبر: 22009
 280 بازدید

نشست مسئولین سازندگی بسیج دانشجویی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی صبح امروز سه شنبه هفدهم بهمن نشست مسئولین سازندگی بسیج دانشجویی در سازمان بسیج دانشجویی با حضور دکتر نیک روش برگزار گردید. در این نشست ابتدا هر یک از مسئولین سازندگی به بیان مشکلات و دغدغه های مربوطه گروه های جهادی استان خود و موانع پشتیبانی […]

نشست مسئولین سازندگی بسیج دانشجویی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی صبح امروز سه شنبه هفدهم بهمن نشست مسئولین سازندگی بسیج دانشجویی در سازمان بسیج دانشجویی با حضور دکتر نیک روش برگزار گردید.

در این نشست ابتدا هر یک از مسئولین سازندگی به بیان مشکلات و دغدغه های مربوطه گروه های جهادی استان خود و موانع پشتیبانی از اردوهای جهادی پرداختند. مسئولین با اشاره به برنامه ویژه هر استان برای نظم بیشتر اردوهای نوروز تاکید به راه اندازی قرارگاه برای مناطق زلزله زده کرمان و کرمانشاه داشتند و صادق مفرد ، مسئول معاونت جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی از راه اندازی دبیرخانه بلایای طبیعی برای اموزش گروه های جهادی و شبکه سازی گروه ها برای امدادرسانی در مناطق آسیب دیده خبر داد
همچنین مفرد با اشاره به ظرفیت دستگاه های متولی د رامر محرومیت زدایی بیان کرد نقاط هدف این دستگاه ها در اختیار گروه ها قرار گرفته مسئولین سازندگی به نمایندگی از گروه ها برای همکاری در این نقاط به دستگاه ها مراجعه می کنند
از دیگر موضوعات مطرح شده در این  نشست طرح اعتلا حرکت های جهادی بوده که تا نوروز امسال گروه های دانشجویی سطح بندی و نقاط هدف هر گروه برای حضور مستمر و فعالیت در یک منطقه، مشخص می شود و سامانه اطلس جهادی به عنوان نرم افزار هدایتی و مدیریتی به کمک طرح اعتلا می آید.
در ادامه جلسه مسئول جمعیت امام حسن با تشریح فعالیت این جمعیت در مناطق زلزله و برنامه جدید جمعیت در نوروز گفت: برنامه تخصصی جمعیت در ایام نوروز، فعالیت فرهنگی و کار با کودک می باشد.
همچنین وی اشاره نمود پس از انجام طرحهای متعدد در حاشیه شهر توسط این جمعیت، در اسفند ماه این مجموعه برنامه ی حمایت از خانواده ها و دانش آموزان حاشیه شهر را خواهد داشت.

یاسرحسین بیک، مسئول هسته توانمندسازی حرکت های جهادی اشاره به تولیدات جدید غیر مکتوب هسته توانمندسازی شامل صندوق کمک های نقدی، جعبه مهمات جهادی، تابلو جهادی و رادیو جهادی ادامه دادند:مطالعات منطقه ای و برنامه ریزی برای طرح اعتلا و آموزش گروه های جهادی برای این طرح در دستور کار قرار دارد.

در پایان آقای دکتر نیک روش با تقدیر و تشکر از حضور مسئولین سازندگی در این نشست افزودند:با همه مشکلات همانطور که کارها سالیان سال پیش رفته است و به فضل خدا پیش خواهد رفت؛ نباید با یک نگاه کلیشه‌ای از موضوع اصلی فاصله گرفت.
وی ادامه داد: «در مملکتی که متولیان رسمی‌اش به اندازه یک کارمند ساده در سطوح بسیار بالای کشوری کار نمی‌کنند، وظیفه بسیجی‌ها دو چندان می‌شود و نیز کار بسیجی‌هایی که وصف جهادی را یدک می‌کشند باز هم دو چندان می‎شود. تحول و نوآوری که باید در جهادی اتفاق بیفتد اینجاست.

گزارش تصویری نشست مسئولین سازندگی بسیج دانشجویی


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه