×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » مسائل اقتصادی یکی از اولویت های سپاه است/اردوی جهادی با حضور ۲۰۰دانشجوی پزشکی در رودبار جنوب برگزار شد

تاریخ انتشار : 2017/10/10 - 7:29

 کد خبر: 18651
 106 بازدید

مسائل اقتصادی یکی از اولویت های سپاه است/اردوی جهادی با حضور ۲۰۰دانشجوی پزشکی در رودبار جنوب برگزار شد

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: یکی از اولویت های ما در سپاه، مسائل اقتصادی است زیرا مقام معظم رهبری قریب به ۹ سال است که نامگذاری سال ها را مستقیم و غیرمستقیم پیرامون مسائل اقتصادی به جهت ضرورت و اهمیت، اختصاص داده است .

مسائل اقتصادی یکی از اولویت های سپاه است/اردوی جهادی با حضور ۲۰۰دانشجوی پزشکی در رودبار جنوب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت جهاد سازندگی بسیج دانشجویی؛ سردار غلامعلی ابوحمزه صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام ماه محرم اظهار کرد: استان کرمان بیش از ۶ هزار و ۳۰۰ شهید را در دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده است.

 

وی افزود: یکی از اولویت های ما در سپاه، مسائل اقتصادی است زیرا مقام معظم رهبری قریب به ۹ سال است که نامگذاری سال ها را مستقیم و غیرمستقیم پیرامون مسائل اقتصادی به جهت ضرورت و اهمیت، اختصاص داده اند.

 

ابوحمزه تصریح کرد: از سال ۷۹ براساس دستور رهبری مبنی بر تشکیل بسیج سازندگی، سپاه و بسیج به سمتی رفت که مباحث محرومیت زدایی، اردوهای جهادی و اشتغال را در دستور کار قرار داد.

 

وی بیان کرد: بخشی از کارهایی که در استان کرمان دنبال می کنیم، توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در شهر کرمان انجام می شود و بخش دیگر در حوزه کشاورزی در منطقه جازموریان است و به دنبال توانمندسازی قشرهای محروم است و ساخت ۵۰ واحد مسکونی در همان منطقه را در دست اقدام داریم.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در سه دهستان در شهداد، ریگان و عنبرآباد که حدود ۸۰ روستا را شامل می شود، در قالب قرارگاه پیشرفت و آبادانی کار می کنیم تا بنا به خواسته رهبر معظم انقلاب آباد شوند.

 

وی با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی در مناسبت های مختلف افزود: اخیرا اردوی جهادی با حضور قریب به ۲۰۰ نفر از دانشجویان رشته پزشکی ۱۰ تا ۱۵ روز در رودبار جنوب برگزار و در زمینه درمان افراد بی بضاعت به صورت رایگان کار کرده اند.

 

ابوحمزه با تاکید بر فعالیت در زمینه محرومیت زدایی اظهار کرد: تلاش می کنیم در مناطق محروم ساخت خانه عالم، خانه بهداشت، غسالخانه را انجام بدهیم و مناطقی که در مسائل فرهنگی و اجتماعی دچار آسیب هستند را شناسایی و در آنجا کار کنیم.

 

وی تصریح کرد: همچنین در نشستی که با استاندار کرمان داشتیم، قرار شد بتوانیم مرحله به مرحله با استفاده از ظرفیت های سپاه و دستگاه های اجرایی پروژه های اقتصاد مقاومتی را به نتیجه برسانیم.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: توانمندسازی مردم مد نظر ماست تا بتوانند مشکلات معیشتی خود را حل کنند و مجموعه تلاش های ما و استانداری در این راستا صورت می گیرد و اگر براساس کار و تلاش و با استفاده از ظرفیت های عظیم استان پیش برویم، شدنی است.

 

وی افزود: مردم ما هیچ وقت در هیچ عرصه ای کم نگذاشته اند و هر جا که نظام نیاز داشت، تمام قد به صحنه آمدند و همه ما مسوولان هر کاری برای مردم بکنیم، کم است و باید همه به صحنه آمده و تلاش کنیم.


برچسب ها : , , ,
ارسال دیدگاه

تبلیغات