×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » جهادگر آسمانی “رسول عالم باقری” درمسیر مجاهدت برای پیشرفت وآبادانی روستاهای محروم به جمع شهدای جهادی پیوست

تاریخ انتشار : 2017/10/06 - 23:38

 کد خبر: 18495
 366 بازدید

جهادگر آسمانی “رسول عالم باقری” درمسیر مجاهدت برای پیشرفت وآبادانی روستاهای محروم به جمع شهدای جهادی پیوست

معاون هماهنگ کننده ستاد تخصصی قرارگاه پیشرفت و آبادانی کشور گفت: این قرارگاه نخستین شهید خود را در عرصه پیشرفت و آبادانی مناطق محروم روستایی کشور تقدیم نظام و انقلاب کرد.

جهادگر آسمانی “رسول عالم باقری” درمسیر مجاهدت برای پیشرفت وآبادانی روستاهای محروم به جمع شهدای جهادی پیوست

به گزارش روابط عمومی معاونت جهادسازندگی ؛ محمد علیان در گفت‌وگویی اظهار کرد: جمعی از نیروهای قرارگاه ستاد تخصصی پیشرفت و آبادانی در استان قزوین که به جهت شناسایی و تکمیل اطلاعات برای زمینه سازی یک جهاد اقتصادی عظیم به منطقه الموت قزوین سفر کرده بودند پس از سه روز حضور در منطقه به هنگام بازگشت دچار سانحه رانندگی شدند.

 
معاون هماهنگ کننده ستاد تخصصی قرارگاه پیشرفت و آبادانی افزود: محمد رسول عالم باقری که از نیروهای برجسته این قرارگاه در سطح استانی و ملی بود؛ در این حادثه به فیض شهادت نائل آمد و دو تن دیگر از همراهان وی مصدوم شدند.وی با بیان اینکه عالم باقری از سخت کوش ترین نیروهای قرارگاه بود، تصریح کرد: «رسول» نخستین شهید قرارگاه پیشرفت و آبادانی لقب گرفت، امیدواریم با دعای آن شهید، همکاران و همسنگران وی نیز راه او را تا رفع محرومیت از تمام روستاهای کشور به خوبی ادامه خواهند داد.

علیان با تاکید بر اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی بنا بر دستور رهبر معظم انقلاب ماموریت آبادانی 1000 نقطه کشور را بر عهده دارد، گفت: قریب یکسال است که این قرارگاه در 5 محور سلامت، اقتصاد، تعلیم و تربیت، فرهنگی و اجتماعی و عمران و زیرساخت فعالیت‌های مختلفی را انجام داده است و در هر استان یک قرارگاه مرکزی دارد.
قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: مراسم تشییع جهادگر مهندس و بسیجی، شهید رسول عالم باقری روز یکشنبه ۱۶ مهرماه ۱۳۹۶ ساعت 9:30 دقیقه از مقابل امامزاده اسماعیل(ع) قزوین برگزار خواهد شد.

برچسب ها : , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

تبلیغات