×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » طرح فرهنگی آموزشی شهید حججی برگزار می شود

تاریخ انتشار : 2017/10/05 - 14:01

 کد خبر: 18387
 274 بازدید

طرح فرهنگی آموزشی شهید حججی برگزار می شود

به منظور ارتقاء سطح فرهنگی، هنری و مهارتی عزیزان فعال در اردوهای جهادی، زمینه شرکت در کلاس های آموزشگاه نیکان به صورت رایگان یا با تخفیف بالا برای این خادمان محرومین فراهم شده که با معرفی توسط معاونت سازندگی سازمان بسیج دانشجویی میسر خواهد بود.

طرح فرهنگی آموزشی شهید حججی برگزار می شود

شهید محسن حججی…جوانی که چند سال از عمر خود را صرف خدمت به ولی نعمتان انقلاب اسلامی در مناطق محروم کشورمان کرد.
خالصانه، بی چشم داشت و بی غل و غش…و همین خلق و خوی خاکی و صمیمی و جهادی اش بود که او را این چنین شهره خاص و عام کرد؛ چرا که امامش سالها پیش فرموده: «من امیدوارم که همه ملّت ما و همه افرادی که در سرتاسر کشور ما هستند، خدمتگزار باشند به این کشور و خدمتگزار باشند به جمهوری اسلامی. خدمتگزاری آن ها، همان مجاهده در راه خداست و من امیدوارم که همه آن ها، با مجاهدان در راه خدا شریک و سهیم باشند».
حال که وصال یار را بر بقای با رفقا برگزید، ملالی نیست، چرا که از خون جوشیده اش، محسن حججی ها روئیده و راهش را ادامه خواهند داد.
ما نیز در حد بضاعت خود بر آن شدیم تا در ادامه مسیر این شهید والامقام قدم نهاده و با زنده نگاه داشتن نام و یادش، سهم خود را از این جریان به راه افتاده از درگاه احدیت مسئلت کنیم.
در همین راستا، بناست بخشی از درآمدهای حاصل از برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان بسیجی، با نظر معاونت سازندگی سازمان بسیج دانشجویی در مناطق محروم هزینه شود.
افزون بر این، به منظور ارتقاء سطح فرهنگی، هنری و مهارتی عزیزان فعال در اردوهای جهادی، زمینه شرکت در کلاس های آموزشگاه نیکان به صورت رایگان یا با تخفیف بالا برای این خادمان محرومین فراهم شده که با معرفی توسط معاونت سازندگی سازمان بسیج دانشجویی میسر خواهد بود.

جهت مشاهده و ثبت نام در دوره‌ها به این سایت http://honarenikan.ir  مراجعه نمائید. همچنین عزیزانی که در حال حاضر در گروه های جهادی فعالیت دارند جهت دریافت کد تخفیف به کاربر جهادگران مراجعه نمایند

 

با آرزوی عاقبت بخیری برای تمام خادمان اردوهای جهادی


برچسب ها : , , , , ,
ارسال دیدگاه

تبلیغات