×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » آموزش احکام در روستاهای محروم توسط مبلغان جهادگر

تاریخ انتشار : 2017/09/24 - 15:38

 کد خبر: 17522
 149 بازدید

آموزش احکام در روستاهای محروم توسط مبلغان جهادگر

جهادگر بسیجی بیان کرد: با توجه به نیاز سنجی هایی که صورت گرفت مشخص شد که مشکلات اعتقادی و احکام در این مناطق وجود دارد. به همین منظور در کاروان ما مبلغانی از حوزه های علمیه حضور پیدا می کنند تا احکام را برای نوجوانان وو بزرگسالان بیان کنند.

آموزش احکام در روستاهای محروم توسط مبلغان جهادگر
نیرومند گفت: بخش سیاراقدامات فرهنگی گروه جهادی ما به گونه ای است که بسیجیان جهادگر به چندین روستا می روند و کارهای فرهنگی اعم از آموزش احکام و اخلاق را انجام می دهند.

مهدی نیرومند جهادگر بسیجی درگفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج در رابطه با اقدامات فرهنگیدر اردوهای جهادی اظهار داشت:کارهای فرهنگی گروه جهادی ما شامل دو بخش ثابت و سیار است.
این جهادگر بسیجی در ادامه مطلب افزود: بخش ثابت اقدامات فرهنگی گروه جهادی ما مخصوص بچه ها در یک منطقه روستایی است. آموزش احکام، سیره ائمه (ع) و احکام بزرگسالان می باشد.
نیرومند خاطر نشان کرد: بخش سیار اقدامات فرهنگی گروه جهادی ما به گونه ای است که بسیجیان جهادگر به چندین روستا می روند و کارهای فرهنگی اعم از آموزش احکام و اخلاق را انجام می دهند.
جهادگر بسیجی بیان کرد: با توجه به نیاز سنجی هایی که صورت گرفت مشخص شد که مشکلات اعتقادی و احکام در این مناطق وجود دارد. به همین منظور در کاروان ما مبلغانی از حوزه های علمیه حضور پیدا می کنند تا احکام را برای نوجوانان و بزرگسالان بیان کنند.


برچسب ها : , , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

تبلیغات