×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » فرهنگ سازی دینی،بزرگترین کار اردوهای جهادی است

تاریخ انتشار : 2017/09/24 - 15:12

 کد خبر: 17511
 150 بازدید

فرهنگ سازی دینی،بزرگترین کار اردوهای جهادی است

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان گفت:خداوند متعال در برابر ایثار و فداکاری انسان هایی که تنها به خاطر کسبب رضای الهی حتی جان خود را نیز می دهند بهشت برین را هدیه می دهد.

فرهنگ سازی دینی،بزرگترین کار اردوهای جهادی است

به گزارش روابط عمومی معاونت جهاد سازندگی بسيج دانشجویی؛  یادواره شهید بهروز مرادی تنها شهید روستای بودالالو از توابع شهرستان هیر با حضور اهالی روستا توسط گروه جهادی پردیس بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان اردبیل در مسجد این روستا برگزار شد.
حجت الاسلام عبداله حسنی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظک رهبری در دانشگاه های استان در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خطره شهدای گرانقدر به تبیین ارزش انسان در دنیا و آخرت پرداخت و گفت: ارزش انسان با تمام دارایی های دنیا نیز قابل معامله نیست.
وی به آیات قرآن کریم در این خصوص اشاره کرد و گفت: خداوند خود بهترین خریدار جان انسان هایی است که تنها در جهت کسب رضای الهی آنچه را که در توان دارند برای خدمت به مردم در طبق اخلاص می گذارند.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان گفت:خداوند متعال در برابر ایثار و فداکاری انسان هایی که تنها به خاطر کسب رضای الهی حتی جان خود را نیز می دهند بهشت برین را هدیه می دهد.
وی شب لیله المبیت و ایثار و فداکاری حضرت علی(ع) را در آن شب را یادآور شد و گفت:شهدای مدافع حرم در واقع به تاسی از مولایشان امام علی(ع) جانشان را برای حفظ آبروی مسلمانان در برابر یزیدیان زمان، داعش به خطر انداختند تا فردا خانواده های ما در شهرها و روستاها به بند کشیده نشوند.
حسنی در ادامه سخنان خود به فلسفه قیام امام حسین(ع) در برابر ظلم زمان پرداخت و گفت: روزی که سیدالشهداء(ع) در برابر ظلم و ستم زمان به پا خواست، در واقع هدفش نجات اسلام و احیای دین الهی برای ابد تاریخ بود.
وی به مقایسه تعداد یزیدیان در واقعه کربلا با دشمنان اسلام در برهه کنونی پرداخت و گفت: امروز نیز همانند روز کربلا …


برچسب ها : , , , , , , ,
ارسال دیدگاه

تبلیغات