×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» یادداشت و خاطره » کاش قصه بود…

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۲:۲۶

 کد خبر: 12831
 239 بازدید

کاش قصه بود…

چند روز یکبار "یخ" برایمان می رسید از مسافتی خیلی دور. که البته تا می رسید هرچه بود از گرما نصف شده بود. یک روز صبح که کلمن را پر می کردیم[...]

کاش قصه بود…

 

چند روز یکبار “یخ” برایمان می رسید از مسافتی خیلی دور. که البته تا می رسید هرچه بود از گرما نصف شده بود. یک روز صبح که کلمن را پر می کردیم و می گذاشتیم نزدیک بچه ها دیدیم که هنوز چند دقیقه نگذشته کلمن هی خالی می شود.
کم کم فهمیدیم قصه چیست. توی روستایی که برق نبود تابستان یعنی نوشیدن آب گرم. بچه های کوچک روستا لیوان هایشان را پر می کردند و می نشستند به طمانینه ذره ذره مزه آب خنک را می چشیدند. چیزی که شاید تابه حال خاطره ی تجربه اش در ذهن کودکانه شان نبود.

خاطره از آقای احمد ارام از گروه جهادی دانشگاه مذاهب اسلامی
عکس از گروه جهادی امیرالمومنین دانشگاه صنعتی مالک اشتر
با نزدیک شدن به فصل اردوهای جهادی, جهت شرکت در این اردو ها به کانال #اطلس_جهادی مراجعه فرمایید
‏ @atlasjahadi
.
▶️لینک اینستاگرام:

چند روز یکبار "یخ" برایمان می رسید از مسافتی خیلی دور. که البته تا می رسید هرچه بود از گرما نصف شده بود. یک روز صبح که کلمن را پر می کردیم و می گذاشتیم نزدیک بچه ها دیدیم که هنوز چند دقیقه نگذشته کلمن هی خالی می شود. کم کم فهمیدیم قصه چیست. توی روستایی که برق نبود تابستان یعنی نوشیدن آب گرم. بچه های کوچک روستا لیوان هایشان را پر می کردند و می نشستند به طمانینه ذره ذره مزه آب خنک را می چشیدند. چیزی که شاید تابه حال خاطره ی تجربه اش در ذهن کودکانه شان نبود. 📚خاطره از:آقای احمد ارام از گروه جهادی دانشگاه مذاهب اسلامی 📷عکس از: گروه جهادی امیرالمومنین دانشگاه صنعتی مالک اشتر #خاطره_جهادی #خاطره ✅با توجه به ایام نزدیک شدن به فصل اردوهای جهادی برای شرکت در این اردوها به کانال اطلس جهادی مندرج در بیو مراجعه کنید. #هسته_توانمندسازی_حرکت_های_جهادی #جهاد #جهادی #حرکت_جهادی #اردوی_جهادی #اردو #جهادگر #جهادگران #جهادیه_دیگه #محرومیت_زدایی #محرومیت #خدمت #خدمت_رسانی #دستگیری #فقرا #فقر #دوستان_خود_را_به_جهادگران_دعوت_کنید.

A post shared by پایگاه اطلاع رسانی جهادگران (@jahadgaran) on


‏ @jahadgaran


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه