×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» گفتگو » گفتگوی ویژه با مسئول گروه جهادی شهید احمدی روشن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۱:۰۳

 کد خبر: 12222
 420 بازدید

گفتگوی ویژه با مسئول گروه جهادی شهید احمدی روشن

💠 #گفتگو | آقای احمدی 👥گفتگوی ویژه با مسئول گروه جهادی شهید احمدی روشن 🔎 yon.ir/3XA8 مسئول گروه جهادی شهید احمدی روشن گفت: در جنگ نرم جوانان باید در جبهه‌ های فرهنگی و محرومیت ‌زدایی در برنامه ‌های درازمدت تلاش بیشتری داشته باشند. 💠جلیل احمدی، مسئول گروه جهادی شهید احمدی روشن، در گفتگو با خبرنگار […]

گفتگوی ویژه با مسئول گروه جهادی شهید احمدی روشن

💠 #گفتگو | آقای احمدی
👥گفتگوی ویژه با مسئول گروه جهادی شهید احمدی روشن
🔎 yon.ir/3XA8
مسئول گروه جهادی شهید احمدی روشن گفت: در جنگ نرم جوانان باید در جبهه‌ های فرهنگی و محرومیت ‌زدایی در برنامه ‌های درازمدت تلاش بیشتری داشته باشند.

💠جلیل احمدی، مسئول گروه جهادی شهید احمدی روشن، در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به اینکه از سال ۱۳۹۰ در اردوهای جهادی شرکت می کند، عنوان کرد: در این مدت با حضور در مناطق محروم شهرستان مراغه نسبت به احداث خانه محروم، بازسازی مسجد و احداث گلخانه اقدام کردیم.
وی افزود: با برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم، مردم احساس می کنند نظام به فکر آن هاست و نسبت به آینده امیدوارتر می شوند.
احمدی خاطرنشان کرد: جوانان بسیجی با برنامه ‌ریزی، آسیب ‌های فرهنگی ناشی از جنگ نرم را در خانواده‌های مناطق محروم برطرف می ‌کنند و این ‌جز با روحیه جهادی محقق نمی ‌شود.
وی عنوان کرد: اردوهای جهادی به ‌تنهایی نمی ‌تواند مشکلات یک منطقه را ریشه ‌کن کند بلکه دستگاه‌های دولتی نیز نقش خود را در امر محرومیت‌ زدایی نباید فراموش کنند.
مسئول گروه جهادی شهید احمدی روشن تصریح کرد: اردوهای جهادی یک برنامه خودسازی برای جهاد با نفس است و اگر کار با خلوص نیت و در جهت رضای خدا باشد، با کمترین ابزار و امکانات، می‌ توان کارهای بزرگی انجام داد.
این فعال جهادی با بیان اینکه با حضور در روستاهای محروم شهرستان آذرشهر نسبت به آموزش قرآن اقدام می کنیم، ابراز داشت: کم بودن فرصت حضور در اردوهای جهادی، بسیاری از برنامه های آموزشی را ناتمام می گذارد که بهتر است زمان آن افزایش پیدا کند تا آموزش ها به صورت تمام و کمال ارائه شود.
احمدی همچنین تاکید کرد: دانشجویان داوطلبی که در اردوهای جهادی شرکت کرده‌اند می ‌توانند با شناسایی ظرفیت‌ های منطقه ‌ای برای ایجاد اشتغال بومی به پشتیبانی دانشی که فراگرفته ‌اند در ایجاد اقتصادی مقاوم و کارآفرین نقش مهی ایفا کنند.
منبع این گفت و گو :
🔎yon.ir/BdCDi


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


ارسال دیدگاه